Обновено
Ewanda продавница 20pcs Ној Пердуви,10-12inch 25-30cm Вистински Природен Ној Пердуви DIY Занает Пердув за Дома Партија Свадба Декорација(Розева)

Ewanda продавница 20pcs Ној Пердуви,10-12inch 25-30cm Вистински Природен Ној Пердуви DIY Занает Пердув за Дома

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

Дома Декор Пердуви.Природни Ној Пердуви Plumes.Сите пердуви изгубени природно.Без удирање е потребно и без ноеви беа повредени.Големина : 10-12inch,25-30cm.Секој пердув е 10-12 инчи долг од врвот до врвот.20 компјутери Ној Plumes во 1 пакет.Сите пердуви се обоена.Природни Ној Пердуви,Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенство.Додадете боја,декорација,занает,капи или цветни аранжмани,ограничување на вашата имагинација!.Овие пердуви може да се користи во многу прилики, како што се за свадба централен,пантомимичари свадба,dreamcatcher diy,денот на благодарноста занает,пердув гарланд,пердув duster, Божиќ дрво декорација,свадба торта врвот оркестарот и многу други прилики.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Различни Бои : Пердуви се mulitcolored, полн доволно за да се задоволат сите ваши потреби.Ние вклучуваат 10 свет

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Ној Пердув.Модел : Обоена.Број На Модел : 20210420 Количина : 1pcs 2 Метар Природн

Ние донесе клиенти различни бои за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве молиме изберете вни�

Ние донесе клиенти различни бои за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве молиме изберете вни�

Пердув големина : вкупната должина на пердувите од глава до коренот е 1.53 инчи.Чисто природни пердуви : Би

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Различни Бои : Пердуви се mulitcolored, полн доволно за да се задоволат сите ваши потреби.Ние вклучуваат 10 свет

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Вие може да ги добиете сите на еден страна на пердув, или и двете, бидејќи ние не имаат способност да го р�

Ние донесе клиенти различни бои за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве молиме изберете вни�

【Висок Квалитет】Овој оглас е за розова chandelle boas.Тие се sewed со вистински природен турција пердуви.Тие пр�

Зелена Goose Пердуви : Користете го овој зелена goose пердув трим да занает обичај сон catchers или пердув boas; лес�

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Должината на секоја пердув се мери од врвот на совет, се простира во должина од 46 инчи висок.Пердувите се

【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, наки�

【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Користење во фустан и накит декорација,капи или цветни аранжмани и додатокот проек

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Материјал : 100% природни пердув.Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани д

【Висок Квалитет】Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенств

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Предлози за УПОТРЕБА Оваа колекција на пердувите е совршен за DIY модна и занаети.Пердувите се совршени �

Избрани пердуви може да се користи во Карневалот мода се Облекуваат одлуки, Капа Пердуви, Карневал Маск�

Домот, свадба,партија украси.Големина : 472inch / 10180 CM.Материјал : Pheasant Опашка Пердуви.Употреба : DIY Занаети Acc

Тие се супер популарни во вметнете ги во вашиот накит, коса екстензија, носии, пром фустан, летаат врзува

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Висок квалитет убава боење на природни пердуви.Додадете моменти за да вашата декорација, уметности и за

Затворена време на Викендите и државните Празници.Ова е за 1 дворот на сребро сива петел hackle седло перду�

1 Материјал : 100% природни пердув.Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани

Scroll