Обновено
Јазовец Какао Путер Lip Balm-Ванила Грав, pack 2

Јазовец Какао Путер Lip Balm-Ванила Грав, pack 2

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 394.32

Убаво големи големи стап.Се одликува со антиоксиданси за здрави, насмеани усни.Исклучителна заштита од Органски Фер Трговија Заверена Какао Путер.Зачинет со органски Ванила.Скокајќи Bunny Заверена суровост-слободни.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дизни инспириран вкусови.Коцка во облик на lip balm.Карактеристики на keychain.Изборот balm.Искуство возбудлив с�

3 пакет Светло Портокалова Боја Мед ароматичните.Направени со органско маслиново масло и восок, соја ма�

Момчеи помага да се спречи и привремено го штити chafed, подсечен, напукнато или windburned усните.Момчеет.Беспл

Оваа Глам Торба ќе ги задоволи сите ѕвезденото девојка апетитот со прекрасен Розова Лимонада колекција

Хидрира и ја штити сувата, подсечен усни.Мазна планирамна формула збогатена со кожата климатизери.SPF 20 з

Омекнува и заштитува за мазна, свиленкаста усни секој ден.Помага да се лекува и да се спречи сува, подсеч

Обезбедување на крајната удобност и обновување грижа, ВлагаWicking и Удобност.тие може да се одржи шишиња д

Вклучува една редовна големина (0.15 Унца) цевка на Chap Stick Усна Крем Оригиналниот вкус.Ултрахидратантен фо

Две стапчиња омекне и заштита на вашите усни, оставајќи ги поубави и пожелно.Тие ја напушти вкусна стапи

Витамин Е усна клима уред е наменет за третман, кои омекнува, smoothes и се грижи за ранливи на кожата.Познат�

Lip Balm : Густа и нежна текстура, лесни и меки се вклопува рамномерно.Ефикасност : Тоа можат ефикасно да го н

Пинк Грејпфрут Вкус може да биде Вклучен Додека Материјали Трае додека не се Замени со Нов Лубеница.Ја о

Негување balm со grapeseed нафта и авокадо путер.Помек, неспокојот изглед и чувство усните по користите за 7 де�

Драматична голи мат со кафеава полугласно дека ќе комплимент нешто што се носат, насекаде.Пробајте го о�

Содржи 1% hydrocortisone.Помага да се смири сериозно подсечен, јадеж, испукани усни.Вегетаријанската формула б�

Таа доаѓа во 3 уникатен вкусови дека вашите деца сигурно ќе љубов.ИЗБРАНИ ПРЕТРУПАН ВКУСОВИ Овие неверо

ГОЛЕМИНА : 100ml прибл 3.4 оз.РАЗЛИЧНИ ПАКЕТ : петролеј Вазелин во Какао Путер, Витамин Е и Алое Свежи.ШТИТИ И

Scroll