Обновено
Шефот на Проектор Планината RPMB281 RPA Елита, Внесете Б, Вклучува SLM281, Црна

Шефот на Проектор Планината RPMB281 RPA Елита, Внесете Б, Вклучува SLM281, Црна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5932.80

Centris Технологија овозможува лесен fingertip позиционирање и самостојно се прилагодува на поддршка различни проектор тегови.На RPMB281 RPA Елита обичај проектор планината е завршена во црна и е поддржан од 10-годишна гаранција.Истата голема карактеристики како RPA series The Главен RPMB281 доаѓа со истата голема карактеристики како RPA серија, вклучувајќи и независна тек, на теренот и yaw, интегриран кабел за управување, и Сите-Поени за Безбедност.Тоа карактеристики Microzone Усогласувања со кои се направи на проектор регистрација брзо и прецизни (вклучувајќи ги и флеш планината инсталации).RPA Елита обичај проектор планината со внесувањето заклучување (Б верзија)Главен RPMB281 е RPA Елита обичај проектор планината со внесувањето заклучување (Б верзија).RPA ЕЛИТА КОПЧЕ Б НУКЛЕАРНИ SLM281 BLK.Ве молиме погледнете го RPA Елита проектор планината видео подолу : .Тој е опремен со Centris Технологија која овозможува лесен fingertip позиционирање и самостојно се прилагодува на поддршка различни проектор тегови.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Оваа Штекер Носител е дизајниран за вашиот TPLink Деко М9 Плус за подобро прилагодување искуство.Лесна Инс�

Макс Навалување : + / 80 степени.Детални инструкции се исто така вклучени за брза и лесна инсталација.Ние �

VCM91 C НУКЛЕАРНИ ОБИЧАЈ HB91 C BLK.Кабел за управување преку врвот на планината, без дополнителна опрема.Брзо �

Лимит на тежина на 10kg.Fixings вклучени.Месеци проектор 150mm од таванот.Проектор Таванот Планината Боја Среб�

Оваа Штекер Носител е дизајниран за вашиот TPLink Деко М9 Плус за подобро прилагодување искуство.Лесна Инс�

Прецизност Машински Алуминиумски Дизајн 100% Алуминиум.Поддржани од страна на ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРА�

Овој Проектор Кат Штанд Планината има 1 / 4 инчи нишка со други 2 навртки Кол : 5.Стандард планината Φ 1 / 4 " н�

Совршено дизајнирани за проектори,DJ полици,лаптопи,таблети,камери,електронски уреди,музички ноти и кни

УНИВЕРЗАЛНА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ПЛАНИНАТАПРОЕКТОР.Овој производ е дизајниран да suit90% од проектори.Максима�

VCM43 E НУКЛЕАРНИ ОБИЧАЈ HB43 E BLK.Боја : Црна.Независни се тркалаат, на теренот и yaw корекција за брзи и прецизн

Оваа планината стил поставува проектор околу 13 20 инчи од таванот во зависност од telescoping продолжување ам

Универзален систем, со цел да се вклопи повеќето проектори на пазарот 1 Прилагодлива Висина & Агол.Од вре

МултиЦел Стојат Дизајниран за Многу намени : Проектор Планината, Dj Лаптоп Стојат, Музичка, Фаза на Мирув�

: Материјал : Алуминиум Легура на База Дијаметар : 10см / 4in(зачувате простор & силен) Продолжи Висина : На Та

Преконфигуриран за полнење на Проектор таванот планината производи.Комплет вклучува rpmau Универзална П�

Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има мн�

Scroll