Обновено
Не се Лизга Бања Мат за Бања,30 x 20 Микрофибер Атмосфера Бања Килим,Екстра Мека и Абсорбента Бушава Тепих,Машина Перат Doormat Соодветна за Када, Туш и Када, Соба (Drak Сив)

Не се Лизга Бања Мат за Бања,30 x 20 Микрофибер Атмосфера Бања Килим,Екстра Мека и Абсорбента Бушава Тепих,Машина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

СУПЕР ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ】Ние ги користиме надгради не се лизга TPR гума со посебни бразди кои имаат подобро анти-пропадна перформанси.Ве молиме место бања килим на ЧИСТА СУВА МАЗНА ПОДОТ.Вода под бања килим може да предизвика да се лизга.Имајте дното на бања килим за да се исуши. 【МЕКА И АБСОРБЕНТА 】Силна Абсорбента.Може да ги апсорбира сите влага на нозете.Овие меки килим мат се направени од 3 cm коса микрофибер материјал.изработка на нозете опкружен со илјадници индивидуални микрофибер shags и се чувствува како тоне во длабока памук куп додека сте на чекор од тоа. 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】 Килими се безбедни за миење, едноставно стави во машина за перење сам, користете благ детергент и нормална или ниска температура на вода, по сушење процес, се тресат на руг надвор рамномерно и природата aire сува.Направена од влакна-заклучување и без пролевање технологија може да биде машина изми и машина суво време и време повторно. 【МУЛТИ ЦЕЛ се КОРИСТИ】 НА домот бања мат килим може да се користи во када-страна, пред да потоне, или на било кое место во вашиот дом, каде што сакате поддршка и топлината на твоите прсти!Одлично за бања, суета, одмор дома, господар бања, детска бања, гостин suite.Одличен подарок идеја за сите прилики, Божиќ, Свадба, Татковци Ден, Мајки Ден, Валентин. 【ЦЕЛОСНА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА】- Дали оваа доаѓаат со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 90 ден без ризик, не-глупости 100% Пари Гаранција за враќање и целосна доживотна гаранција.Кликнете на Портокал Копчето за да се Купи Сега!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【ГОЛЕМИНА】15.7"x23.6" / 40x60cm 【ОДЛИЧНА АБСОРБЕНТА Бања Душеци】Мека и Висока Густина Микрофибер акцент кили�

меки и удобни, светла боја, силен водат, без губење на косата.Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ КАТ На затворен влезот

КАДИФЕН И ПРИЈАТНА Ова супер меки и ултраудобно бања килим е направен од 100% супер меки микрофибер, испо�

Ќе има чувство на поддршка и поголема удобност кога ќе тргнат на тоа.Заштитете ги вашите нозе од студот �

Материјал : 100% Fibra Де Poliéster.Tela Де Franela, Suave Y Rápida Absorción Де Agua, Mantiene El Baño Limpio, Seco Y Hermoso.Tamaño : Una Alfombrilla Правоагол

[БОЖИЌ Празници АТМОСФЕРА] Голема украси за новогодишни празници.Пред користење на килим, ве молиме тес

100% Најлон.Машина Направени.Направен во САД.Машина Перат Латекс Поддршка 100% Најлон Влакна.Бојата може ма

100% Микрофибер.УЛТРА АБСОРБЕНТА : Микрофибер апсорбира вода и суши брзо; брзо сува влакна задржи овој кил

TPR Не се Лизга Поддршка : SMARTAKE бања килим мат не се лизга на дното се направени од издржлив TPR материјал, к�

Ве молиме контактирајте со нас преку емаил.Ако имате други прашања или предлози.Одличен подарок идеја з

Материјал : Висок квалитет на дебели сомот микрофибер жанила ткаенини (100% полиестер).Густо и delicately ткаен

Материјал : 100% Fibra Де Poliéster.Tela Де Franela, Suave Y Rápida Absorción Де Agua, Mantiene El Baño Limpio, Seco Y Hermoso.Tamaño : Una Alfombrilla Правоагол

Материјал : Висок квалитет на дебели сомот микрофибер жанила ткаенини (100% полиестер).Густо и delicately ткаен

Bsicpro кадифен бања патосници е супер меки, абсорбента, брзо сушење и дизајнирани да траат со години низ те

100% Микрофибер.УЛТРА АБСОРБЕНТА : Микрофибер апсорбира вода и суши брзо; брзо сува влакна задржи овој кил

【МЕКО ЧУВСТВО】Различна од конвенционалната жанила, овој мат има подобар материјал, помек пената, пост�

Поништуваат.Направен во САД и се Увезени.Обично Бродови во 23 дена.Произведено во САД од почеток до крај,

Опис : се Очекува меки слетување за твоите нозе кога излегов од туш со овој сет од две луксузни, чешланип�

СУПЕР АБСОРБЕНТА : Кадифен горниот слој на мемориска пена бања килим фаќа и апсорбира вишокот на вода и �

Име на производ : Кујна, Бања Тепих Бања Мат.Материјал : Микрофибер.Се користи за : Бања, Спална соба, Кујн�

Материјал : Висок квалитет на дебели сомот микрофибер жанила ткаенини (100% полиестер).Густо и delicately ткаен

【СУПЕР МЕКИ & УДОБНО БАЊА КИЛИМ】 : ќе добиете 32"x20" бања душеци, кој е направен од висок квалитет на меки к

Не е важно колку пати тоа е измиени и исушени, бојата не ќе исчезнат и нема потреба да се грижите за оштет

Материјал : Висок квалитет на дебели сомот микрофибер жанила ткаенини (100% полиестер).Густо и delicately ткаен

❤ Големина : Бања Мат : 40 x 60cm / 15.8×23.10 во ❤ Карактеристики : не се лизга,нетоксични,без мирис, не исчезнат, �

Кадифен Жанила.Увезени.СУПЕР МЕКИ : Направена од дебели и кадифена микрофибер жанила, им даде на вашите �

Подобро материјал : Направен на мемориска пена.Долгорочните користи материјали и висококвалитетни стр�

меки и удобни, светла боја, силен водат, без губење на косата.Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ КАТ На затворен влезот

Страшни мекостНова еластична врти влакна дизајн : Yimobra висока густина влакна бања килими, цврста и дебел

Редовно се изложени на сонце за да се задржи бања мат секогаш суви и чисти.Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима

Scroll