Обновено
LIOLEO Пердув за Занаети DIY Накит Природни 50pcs/многу Убава Црна Pheasant Вратот Пердуви 10-15cm/4-6

LIOLEO Пердув за Занаети DIY Накит Природни 50pcs/многу Убава Црна Pheasant Вратот Пердуви 10-15cm/4-6

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1447.20

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Користење во фустан и накит декорација,капи или цветни аранжмани и додатокот проекти, DIY Занает, свадба фаза и мебел нишалото декорација.Одлично за коса клип, коктел шапка, сон catcher и било пердув DIY централен. 【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти.Овие пердуви може да се користи како дома и во автомобил декорација за декорација на вашиот живот. 【ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК】 најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, вашите пријателки, или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму. 【НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА】 : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите пердув за оркестарот, ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!.природни 50pcs Убава Црна Pheasant Вратот Пердуви 10-15cm/4-6"Опис : Материјал : природни пердуви(или )Количеството : 100pcs Size : околу 10-15cm/4-6"- Свадба Прием - Булчински Туш - Јубилеј.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Користење во фустан и накит декорација,капи или цветни аранжмани и додатокот проек

Разни Апликации : Совршен за различни занает проекти, како што се сон catchers, пердув цвеќиња, празник украс

Ние донесе клиенти различни бои за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве молиме изберете вни�

Домот, свадба,партија украси.Големина : 472inch / 10180 CM.Материјал : Pheasant Опашка Пердуви.Употреба : DIY Занаети Acc

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Ние донесе клиенти различни бои за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве молиме изберете вни�

Обоена петел опашка пердув крпа лента.Еколошки боење,висока температура дезинфекција.За 1012 инчен ширин

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Дома Декор Пердуви.Природни Ној Пердуви Plumes.Сите пердуви изгубени природно.Без удирање е потребно и без

Овие опашот на опашката пердуви се баран за свадба декорација, ноќта на Вештерките костим одлуки, накит

Различни Бои : Пердуви се mulitcolored, полн доволно за да се задоволат сите ваши потреби.Ние вклучуваат 10 свет

Избрани пердуви може да се користи во Карневалот мода се Облекуваат одлуки, Капа Пердуви, Карневал Маск�

【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, наки�

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Пилешко Пердув.Модел : Обоена.Број На Модел : 20210414 Име : Природни Pheasant Паун

Различни Бои : Пердуви се mulitcolored, полн доволно за да се задоволат сите ваши потреби.Ние вклучуваат 10 свет

Нашите goose пердуви се многу погоден за сите видови на DIY занает проекти, обетки, приврзоци, накит одлуки, �

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Scroll