Обновено
ZASUN Летни Фустани за Жени Секојдневен Долго Фустани Исклучување На Рамо Макси Фустани, Модни Цветни Печати Плажа Фустани Плус Големина

ZASUN Летни Фустани за Жени Секојдневен Долго Фустани Исклучување На Рамо Макси Фустани, Модни Цветни Печати

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 208.56

80" Должина : 134cm/52.71" Должина : 131cm/51.Долго Ладно Рамо Pleated Chiffon Формално Жените Плус Големина Sequin 3/4 Ракави Вечер Gown Партија Долго Макси Фустан на Жените Надвор Од Линија Деверуша Фустан Ruched Матурска Партија на Жените Плус Големина Исклучување Рамо Страна Сплит Chiffon Макси Фустан Женска Сплит Ракави Smocked Домот Коктел Долго Макси Фустан Жените Лактот Должина на Ракав Печати Нивоа Макси Фустан на Жените се Двојно V Деколте, Ruched Bodice А-линија Деверуша Фустан Кат Должина Жени Секси Цевка Ruched Вратоврска Сечење на Врвот Долго Здолниште Лето Bodycon Фустан.Жените Шик V Деколте, Чипка Комбинација Одблесокот Партија се Облекуваат Жените Cami Рака Жолти Polka Точки Чај Партија 1950-тите Гроздобер Облека на Жените Флорални Чипка Краток Деверуша Фустани Линија Chiffon Skater Жените Гроздобер Флорални Чипка V Вратот Коктел Партија Замав Облекуваат Жените Гроздобер Флорални Чипка 2/3 Ракав Деверуша Партија се Облекуваат Женска Гроздобер Чипка Реси Gatsby на 1920-тите години Коктел Фустан со 20 Додатоци Поставување на Жените Шпагети Сатен Долга Црна Матурска Фустани со Џебови Жените Ретро 1950-тите Капа Ракав Гроздобер Фустани.✿✿Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Големина Chart Size : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86cm/33.Се доверливи,само да добијат нешто што сакате!!Ако имате било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО!!!Наша цел е да нуди најдобра услуга за нашите клиенти!!!✿✿Материјал : Оваа секси dreeses е направен од висок квалитет на полиестер.31" Ракав : 29cm/11.✿✿Повод : Ова лето фустани е за Повик/Партија/Работа/Празник/Лето/Плажа✿✿Оваа убави фустани е совршен подарок за жените,сопруга,пријателка,сестра,тетка.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Жените Длабоко V Деколте, Прилагодливи Шпагети Ремени Летен Фустан без Ракави Жените Секси Оглавник Висок Врат Домот без Ракави Bodycon Midi Клуб се Облекуваат Жените Сјајот Секси Длабок V Вратот Sequin Beaded Оглавник Bodycon Мини Bodycon Мини Фустан Солидна Боја Обвивка Ruched Страна Чипка Женска Гроздобер Флорални Чипка Исклучување Рамо Кратко Sleeve Замав Фустани Женска Bodycon Ребрести Фустани Drawstring Ruched Еластичен Долг Ракав Плус Големина Клуб Фустани за Жени на Партијата Ноќта Bodycon Матурска бал Свадбата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од високо квалитетни пвц материјал, многу дебел, здрав и безбеден за деца со користење на.Тоа �

Не се лизга рамно место маркери за спортски тренинг и вежби.Одлично за физичко образование и игри како б

Scroll