Обновено
Растенијата Терапија Lip Balm Трио Сет - Вклучува Цитрус Сензација, Orangesicle и Peppermint Блаженство

Растенијата Терапија Lip Balm Трио Сет - Вклучува Цитрус Сензација, Orangesicle и Peppermint Блаженство

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 238.80

ЦИТРУС СЕНЗАЦИЈА : Содржи Limnanthes Алба (Meadowfoam) Семе на Нафта, Cera Alba (Восок), Butyrospermum Parkii (Шеј) Путер, Polyglycerol-3 Восок, Цитрус Paradisi (Грејпфрут) Тргни Нафта, Tocopherol (Витамин Е), Stevia Rebaudiana Leaf Екстракт, Citrus Limon (Лимон SD) Тргни Нафта, Citrus Aurantifolia (Вар SD) Тргни Нафта.ORANGESICLE : Содржи Limnanthes Алба (Meadowfoam) Семе на Нафта, Cera Alba (Восок), Butyrospermum Parkii (Шеј) Путер, Polyglycerol-3 Восок, Цитрус Aurantium Dulcis (Сладок Портокал) Тргни Нафта, Tocopherol (Витамин Е), Ванила Planifolia (Ванила) Овошје Масло, Stevia Rebaudiana Leaf Екстракт.ПЕПЕРМИНТ БЛАЖЕНСТВО : Содржи Limnanthes Алба (Meadowfoam) Семе на Нафта, Cera Alba (Восок), Butyrospermum Parkii (Шеј) Путер, Polyglycerol-3 Восок, Mentha Piperita (Мента) Масло, Tocopherol (Витамин Е), Stevia Rebaudiana Leaf Екстракт.ИМАТЕ ПРАШАЊА? : Растенијата Терапија е Сертифициран Aromatherapists се среќни да ви помогнат со вашиот Lip Balm Трио Сет прашања.Ги очекуваме вашите прашања и текст!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Омекнува, moisturizes и штити подсечен усни 24 часовна влажност.Најдобрите Ingedients : Ние се стремиме да се корист

Подсечен, сува, испукана, или грубо – тоа не е важно.Нашите balm е лек за сите кои го враќа усните со навлаж�

(1) Усна Smackers 4pc Lip Balm Калај Сет.Starburst Вкусови : Јагода, Цреша, Киви, Диња Манго, Портокал.Празник Издание.Жол

Не стап, не е лесно да исчезнат, тоа би можело да трае низ сите денови кога целосно сушење.Ефективно подо

Изберете ја вашата омилена нијанса на Crayola розова – секој lip balm карактеристики на една од вашите омилени

Интензивно moisturising и негување на balm за многу сува кожа на лицето, усните и телото.Помага да се подобри тек

Две стапчиња омекне и заштита на вашите усни, оставајќи ги поубави и пожелно.Тие ја напушти вкусна стапи

COLORSHIFT BALM ЗА СОПСТВЕНИ УСНА НЕГА : Нашата Трошка Balm карактеристики бојапромена прашувам формула која што

Екстра големи ЏАМБО големина lip balm Повеќе од 3 пати колку balm како стандард цевка.Меур Чај Вкус.Со гордост

ЧИСТА СОСТОЈКИ : навлажнувачки мешавина од органско масло од сусам, какао путер, ванила екстракт, грејпф

Веднаш smoothes и moisturizes.На видно место се обновува усните.Содржи омегас 6 и 9 Chapstick вкупно хидратација 100% при�

Оваа Глам Торба ќе ги задоволи сите ѕвезденото девојка апетитот со прекрасен Розова Лимонада колекција

Пинк Грејпфрут Вкус може да биде Вклучен Додека Материјали Трае додека не се Замени со Нов Лубеница.Ја о

Момчеи помага да се спречи и привремено го штити chafed, подсечен, напукнато или windburned усните.Момчеет.Беспл

СИТЕ ОРГАНСКИ LIP BALM НАПРАВЕНИ ВО САД : совршена комбинација на органски восок, масло од кокос и сончоглед

Негување balm со grapeseed нафта и авокадо путер.Помек, неспокојот изглед и чувство усните по користите за 7 де�

Вклучува една редовна големина (0.15 Унца) цевка на Chap Stick Усна Крем Оригиналниот вкус.Ултрахидратантен фо

Омекнува и заштитува за мазна, свиленкаста усни секој ден.Помага да се лекува и да се спречи сува, подсеч

ГОЛЕМИНА : 100ml прибл 3.4 оз.РАЗЛИЧНИ ПАКЕТ : петролеј Вазелин во Какао Путер, Витамин Е и Алое Свежи.ШТИТИ И

Хидрира и ја штити сувата, подсечен усни.Мазна планирамна формула збогатена со кожата климатизери.SPF 20 з

Големина : .50 оз.Димензии : 94 (H) x 23 (D), Случај Тежина : 2.00 lb.Материјал : Црна Полипропилен Пластика...

100% ОРГАНСКИ : Природно чиста органски butters и Богородица Кокосово Масло се комбинираат за да се формулира

БЕЗБЕДНИ И НЕИРИТИРАЧКИ : На lip balm цевка е екстракција на четири усна состојки за нега, вклучувајќи цреша

Содржи 1% hydrocortisone.Помага да се смири сериозно подсечен, јадеж, испукани усни.Вегетаријанската формула б�

Lip Balm : Густа и нежна текстура, лесни и меки се вклопува рамномерно.Ефикасност : Тоа можат ефикасно да го н

Масло Отпорни на Хартија Бариера со Притисни До Дното.Лесно Се Применуваат Сопствени Етикети.Бродови, с

КАМЕЛИЈА : На emollient слој на чиста класика розова.ДЕБЕЛИЧКА & СОВРШЕН : Poutусовршување на третман збогатени

3 пакет Светло Портокалова Боја Мед ароматичните.Направени со органско маслиново масло и восок, соја ма�

Што е подобро од kissable усните?Нијанса на вашите усни со оваа прекрасна климатизација масло, кое обезбеду�

Убаво големи големи стап.Се одликува со антиоксиданси за здрави, насмеани усни.Исклучителна заштита од

Scroll