Обновено
Прилагодливи Губење на Клупата се Приклонуваат Седиште Мулти-Функција Виткање тежина клупи Фитнес Тренингот Barbell Решетката за Сила за Обука Дом Салата

Прилагодливи Губење на Клупата се Приклонуваат Седиште Мулти-Функција Виткање тежина клупи Фитнес Тренингот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 405.60

【Погоден за домашни тренингот】Тоа е најдобар избор за тренингот кој се почнуваат да вежбате дома.Може да се овозможат разни функции потребни за основна обука.Овој мултифункционален кревање клупата може да ви помогнат да се заврши на вашата фитнес план совршено.Идеален за лична обука, па дури и дом салата. 【Мека кожа перница】вкупната должина на перница е 110 cm/43.3 во, на која перница е 30 cm/11.8 во и backrest е 80 см/31.5 во.Тоа може да се заштити вашето тело и за време на вежбање и да се обезбеди поудобно вежба средина. 【Прилагодливи навалите перница】три висина прилагодливи височини се : 100° (речиси вертикални) арм гира вежбање и еластична јаже обука, 135° (стандард за навалување на столбот агол), погодни за примена на градите и рамениците; 180° (рамен) дигање вежбање и другите повеќе вежби. 【Стабилна и внимателен дизајн】За безбедносни причини, овој преклопен внатрешна/надворешна клупата карактеристики здрав не се лизга гумени нозе за да се обезбеди без штета за земјата или лизгање. 【Свитлива и Висина прилагодливи 】висина на кревање рамка може да се прилагоди меѓу 80-105cm/31.5-41.3 во.Свитлива, лесен за употреба, мала меморија.можете да го складирате во компактен простори како што се вашиот плакар или гаража, по употреба.Има широк спектар на употреба и е добар избор за тренингот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ШТИТИ ОД ОСТАР АГОЛ Заштити вашето дете / вашето семејство / себе си од остар агол / рабовите со импакт

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Оваа складирање организатор е големина за да се вклопи во конзервирана храна, пудинг за�

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

Минијатурни прекинувач 240volt 50засилувач.Шнајдер Електрични QOB250 VH.Пакет количина : 1 Минијатурни прекинув

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

ЈАСНО ПОЛИ КЕСИ СО ЗАДУШУВАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Изберете од нашите голем опсег на големина на опции и ком

Proessional дизајн, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Направен од лесен алуминиум материјал, светлина �

Производителот гаранција може да не се применува.Дрво Велкро 8 hole125x8 G240 Содржина : 5x Дрво Велкро 8 hole125x8 G240

Се стега врз алатка торба со клип.Краток рака крајот овозможува поголем вртежен момент да се применуваа

Памук.Увезени.СИТЕ НАМЕНА Одлично за двете чистење и сушење.Лесно да се чисти и произведени за да се изб

Тие се исто така погодни за нокти салон употреба ❤ Одличен Подарок најдобар подарок за вашите пријател

Сјајот лепак додава боја и сјај на било каков проект 6 пакет вклучува зелена, розова, виолетова, црвена, ж

★ Answer : ___________________________ Note : Како секоја земја има различни модели, модели кои ги нудиме се за повикување с

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

Scroll