Обновено
uxcell 3W 4 Ohm DIY Магнетни Говорникот 50mm Круг-Школка Замена Звучникот 2 парчиња

uxcell 3W 4 Ohm DIY Магнетни Говорникот 50mm Круг-Школка Замена Звучникот 2 парчиња

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалитет на звукот.Тоа е говорник, како замена за вашиот систем за звук.Соодветна јачина на звук, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате добра апликација.Широко се користи во мали преносни опрема, како што се мини кутија јазик, музички плеер, врата, компјутер, мултимедијални јазик, итн.Опис : 1.Оваа мали Магнетни говорник ќе биде вашиот најдобар избор во DIY јазик.2.тоа ќе работат и за дома аудио-визуелна опрема и други говорници.3.Уникатен дизајн, усвоена добро изведена магнет.Спецификации : Номинална Моќност : 3 WImpedance : 4 Ohm Speaker Висина : 19.5 mm / 0.77"Говорник Дијаметар : 50mm / 1.97" Пакетот Вклучува : 2 парчиња x Магнетни Јазик.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЗАВРШИ ДОМА ЧЕШЛАЊЕ КОСА КОМПЛЕТ Лична нега на косата тример со четири прилог клипинг чешел,чистење со

Тие се исто така погодни за нокти салон употреба ❤ Одличен Подарок најдобар подарок за вашите пријател

што значи дека тој ќе има иста големина, форма и функција како вашата оригинална огледало!Напомена : ・На

Decal 1 / 72 за Иранската F14 Tomcat.Печати Скала 72211 Производителот : Print Скала Decals (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал :

Proessional дизајн, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Направен од лесен алуминиум материјал, светлина �

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

Визија заштита технологија.Многу лесен за употреба.Усвојување на компактен и елегантен дизајн,висока е

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Тоа, исто така, вклучува 13 родител и наставник на ресурси водичи, заврши со зборот листи, наставата предл

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Оваа складирање организатор е големина за да се вклопи во конзервирана храна, пудинг за�

Големина : 4.3*2.4 Инчен (Приближно).Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Премија од не ' рѓосувачки челик ноктот

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

Braven Биланс за Бас Оптимизација.Полните вашиот мобилен уред користејќи го звучникот е вграден во 4400m Ah Ли

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал; Нето Тежина : 5g.Пакет Содржина : 30 Pcs x Вибрации Прекинувач;

◆【USB полнење】Cordless и батерија, LED светло на шминка огледало да има долг живот, ниска потрошувачка до 70% п�

50" Paracord камера & додаток на рака.Дизајниран да биде околу вратот или крст на градите.Должина може да биде

Сјајот лепак додава боја и сјај на било каков проект 6 пакет вклучува зелена, розова, виолетова, црвена, ж

Овозможува 1 / 4 степен усогласување промена на shim.Moog Проблем Решавање на производи се вклучат докажан ди

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

4 Мерач 6000 Серија Моќ Засилувач Инсталации За Полнење.Дизајнирани специјално за автомобил аудио систем�

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

Кадифен Празник Дрво ѕид виси; Златна Мики икона topper; Износени база со везени Мики уметност...

Scroll