Обновено
(4pcs) Калено Стакло Врвот LCD Екран Заштитник + HD Кристално Јасно Buttom LCD Екран Заштитен Филтер за 2DS

(4pcs) Калено Стакло Врвот LCD Екран Заштитник + HD Кристално Јасно Buttom LCD Екран Заштитен Филтер за 2DS

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 188.40

Дизајниран за 2 DS.Прецизни ласерски сече специјално дизајниран да им понуди max тело покриеност.Најголема заштита : Екстремно висока цврстина,отпорен на гребнатини до 9 H Калено Стакло со долгогодишна заштита за вашиот 2 DS Врвот LCD екран. 99.99% HD Јасност и екран осетлив на допир на Точноста : Висок одговор, со голема транспарентност.Супер лесно за инсталација : Овозможува корекција за време на инсталацијата.Значително го намалува прав, масло и отпечатоци smudges. 1 Мало пакетот вклучува : 2 парчиња калено стакло екран заштитник за Врвот LCD екран + 2 парчиња HD Кристално Јасно Екран заштитник за Buttom LCD екран, 2 влажна и сува Екран Чистење Брише,2 Налепница.Зошто Akwox : Akwox компанија е секогаш извршување за да се обезбеди луѓето инспириран производи.Нашите дизајнери се придржуваат за да се обезбеди потрошувачите со стилски и практични производи, во исто време со врвен квалитет.Ние сме насочени да : ги Исполнат барањата на потрошувачите и да се обезбеди задоволен услуга!Совршена заштита за да се Спречи отпечатоци, нечистотија, и гребнатини, како и обезбедува заштита против малолетни вода нота и масло. 1 Мало Пакетот вклучува : 2 x калено стакло екран заштитник за Врвот LCD Екран 2 x HD Кристално Јасно екран заштитник за Butom LCD Екран 2 x влажна и сува Екран Чистење Брише 2 x Налепница.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✅ Го ШТИТИ ВАШИОТ NINTENDO 3 DS ИГРИ ►Чувајте ги вашите Nintendo 3 DS игри заштитени со овие тешки и лесни случаи ✅

Scroll