Обновено
uxcell Внатрешно Завртка Тип Осигурач Носителот 18 Мерач AWG 5Pcs за 5mm x 20mm Цевка Осигурач

uxcell Внатрешно Завртка Тип Осигурач Носителот 18 Мерач AWG 5Pcs за 5mm x 20mm Цевка Осигурач

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 155.76

18 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 5x20mm стакло осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач држачот.Добро свиткување перформанси и одлична електрична спроводливост.Заштита на жици и електрична опрема од краток спој, преоптоварување, итн.Во согласност со завртки тип со 18 AWG жица, погоден за 5x20mm стакло осигурач.Заштита на жици и електрична опрема од краток спој, преоптоварување, итн.Спецификации : Осигурач Носителот Големина : 46mm x 10мм / 1.81" x 0.39"(L*D)Кабел Големина : 18 AWGTotal Должина : 230mm / 9.06"Боја : Црна, Red Material : Пластични Пакет Содржина : 5pcs x осигурач држачот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал; Нето Тежина : 5g.Пакет Содржина : 30 Pcs x Вибрации Прекинувач;

4 Мерач 6000 Серија Моќ Засилувач Инсталации За Полнење.Дизајнирани специјално за автомобил аудио систем�

Па се игри — ќе бидете подготвени за она што доаѓа на вашиот пат.За origional 3 DS / 3 DS XL НЕ за "Нова 3 DS" модел.Ва

Совршен за купување на подарок.Производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Произведени во

Сокрива сврзувачки елементи за целиот дек, вклучувајќи прв и последен одбори, периметар и скалите.Секој

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

Често се користи во високо корозивни апликации, Одвратна 316 од не ' Рѓосувачки Челик внесува обезбеди ви�

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Decal 1 / 72 за Иранската F14 Tomcat.Печати Скала 72211 Производителот : Print Скала Decals (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал :

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

50" Paracord камера & додаток на рака.Дизајниран да биде околу вратот или крст на градите.Должина може да биде

Овозможува 1 / 4 степен усогласување промена на shim.Moog Проблем Решавање на производи се вклучат докажан ди

Proessional дизајн, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Направен од лесен алуминиум материјал, светлина �

Scroll