Обновено
Виски Мејлинг Материјали Машина (14-ENV)

Виски Мејлинг Материјали Машина (14-ENV)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 972.24

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу труд, поли и Tyvek коверти и mailers.Исто така се одлични за намалување на документи, етикети и сините картони.Опфатени, прецизност-земјата, од не ' рѓосувачки челик сечилото намалувања побезбедно и побрзо од ножици.Направен во U. S. A. Наменета за безбедност бидејќи нема изложени на ножот.Виски Мејлинг Материјали Машина е одлична за отворање mailers, коверти, поштенски хартија, се водат заврши и повеќе.Производот е безбеден, бидејќи тоа не се изложени на ножот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Оваа складирање организатор е големина за да се вклопи во конзервирана храна, пудинг за�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал; Нето Тежина : 5g.Пакет Содржина : 30 Pcs x Вибрации Прекинувач;

Памук.Увезени.СИТЕ НАМЕНА Одлично за двете чистење и сушење.Лесно да се чисти и произведени за да се изб

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

【Компатибилен Со】 : Дизајн на LG Aristo 4 Плус / Почит Кралската X320 / Избега Плус / Патување LTE L322 DL / K30 2019 /

Нашите пластични организатор кутија имаат доволно простор за да се одржи вашата козметика, кармини и па

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

Еластична затворање.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : големината е малку поголем од вообичаениот големина, �

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

Овозможува 1 / 4 степен усогласување промена на shim.Moog Проблем Решавање на производи се вклучат докажан ди

Заштитете го вашиот PS4 конзола совршено од нула и прашина Кожа за Playstation 4 Тенок и двајца контролори.Упот

50" Paracord камера & додаток на рака.Дизајниран да биде околу вратот или крст на градите.Должина може да биде

Тие се исто така погодни за нокти салон употреба ❤ Одличен Подарок најдобар подарок за вашите пријател

Па се игри — ќе бидете подготвени за она што доаѓа на вашиот пат.За origional 3 DS / 3 DS XL НЕ за "Нова 3 DS" модел.Ва

4 Мерач 6000 Серија Моќ Засилувач Инсталации За Полнење.Дизајнирани специјално за автомобил аудио систем�

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми...

Decal 1 / 72 за Иранската F14 Tomcat.Печати Скала 72211 Производителот : Print Скала Decals (Украина).Скала : 1 / 72...

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Целосно затворени за да се спречи влага од добивање прислушувани во домувањето.Светла светилки и јасна

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Scroll