Обновено
Бела Бања Пешкир 4 Парче Сет, 700 GSM Памук, 27 инчен X 57 инчен

Бела Бања Пешкир 4 Парче Сет, 700 GSM Памук, 27 инчен X 57 инчен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76

100% Памук Бања Крпи. 4 Парче Бела Мека и Пријатна Крпи.Измијте со млака Вода и Благ Детергент.Хотел Квалитет.Не Користите Ткаенина Softeners како Тие Намалување на Живот и Fluffiness на Вашата Крпа со Кршење Памучни Влакна.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Нашите турски Памук Бања Пешкир Сет вклучува 2 Бања Крпи (30" x 52").ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Н�

Супер абсорбента, кожатапријателски и неиритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот дла

Димензија : Крпа сет вклучува една бања пешкир 60" X 30", една рака крпа 28" X 16", и еден пешкир 13" x 13", овие одлич�

Главни состојки : памук.Боја : виолетова прав, светло виолетова, средни виолетова, темно виолетова.Тежин�

На декоративни рака крпи одговараат за вашето дневного користите, исто така, одлично да се користи во сп

[Природни 100% памучни пешкири] : Направена од 100% памук.Меки и удобни, добра апсорпција на вода.За најдобро

Супер абсорбента, кожатапријателски и неиритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот дла

Пешкир е направен од чист памук, мека.Повеќе меки, силни апсорпција на вода.Чиста памучни пешкири, сите he

Овој врвен квалитет бања крпи сет вклучува сите важни крпи за вашиот тоалет.Овие бања крпи се многу абсо

Лен,памук 100% Нула Пресврт Памук.Ултра Мека, Луксузни, Трајни, Елегантен, Абсорбента, и Стилски.Ставете се

100% Памук.Увезени.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН мешавина на шарени и солидна боја крпи создава некои различни и им по

100% Памук.Вклучува две бања крпи (30x54 инчи), две рачни крпи (16x28 инчи) и две измијте облека (12x12 инчи).Нула пре

Не грижете се за попродажбата на која било причина, ако не сте задоволни, ве молиме не двоумете се да не к

Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на овој објект може да биде малку поинак

40% Нулапресврт Памук / 12% Polyamide / 48% Полиестер.Увезени 2x бања крпи (30 во x во 56), 2x Рака крпи (16 во x 30 in), 2x washcloths

Супериорен е Чешлани Памук и Rayon од Бамбус Крпи се достапни во различни alluring цврсти бои : хром, какао, фон�

Материјал : 100% Полиестер.Дише, меки, силни апсорпција на вода.Големина : 72x36.5cm / 28.3x14.4 инчен двепарче сет (

550gsm памук, тери.Координирање туш завеси и килими се достапни и се продаваат посебно за комплетен изглед.

Тип : Бања Пешкир.Облик : Правоаголник.Стил : Обична.Поставете Тип : YES.Функција : Машина Перат.Тип : Бања Towe

Тип : Бања Пешкир.Облик : Правоаголник.Стил : Обична.Поставете Тип : YES.Функција : Машина Перат.Тип : Бања Towe

Scroll