Обновено
Амазон Основите Бања Туш Caddy - Модерни

Амазон Основите Бања Туш Caddy - Модерни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76

Виси туш caddy со производот полица и куки.'Рѓа-отпорни полиран метал изградба.Продавница шампон, клима уред, сапун и повеќе во едно место.Лесно се инсталира од hooking над туш главата.Елегантен, модерен дизајн, додава еден допир на софистицираност на вашата бања.Интегрирани куки за бесење washcloths, loofas, и повеќе.Опис на производот Основите Бања Туш Caddy - Модерна Од Производителот Основи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

СИТЕВОЕДНО ДИЗАЈН ЕДНОСТАВНА ТУШ CADDY : 2 длабоко полиците, 1 сапун кошница, 2 куки.Нашите туш caddy е направен

бања организација и чување во текот на тоалет 3 Врски за ставање на дневен материјали, сосема доволно.Из�

Нерѓосувачки Челик [Издржливост& Силна Вшмукување]Туш caddy е направен од нерѓосувачки челик материјал.На

Лесни тело, суши многу брзо.Идеален Роденден / Божиќ подарок идеи за мажи или жени.БРЗ СУВА Само висат мр

Лесен за одржување : ABS млазници на главата и раката туш спречува стврднувањето и блокади.Совршен за бањ�

★Направени од високо квалитетна ABS материјал, бања полици, спаси бања простор, потрошувачка дизајн...

ВШМУКУВАЊЕ ТУШ CADDY : Жица кошница што suctions врз туш ѕидови или бања и суета огледала да се одржи вашиот шам

Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење ✔Домаќинство Storage It може

Лесен за Инсталација : Лебдечки Полица овозможува инсталација без дупчење, удирање.Тоа е неозначување н

Боја : Сатен Никел Конвертирате неискористени агол простор во простор за складирање со овој атрактивен,

Материјал : Туш Полица е направен на 304 нерѓосувачки челик, кој е анти ' рѓа, издржлив и може да имаат долг

Спецификација : Материјал : ПП.Складирање организатор е широко се користат во кујна, бања, дневна соба, и

водоотпорен.Идеални за вашата бања, тоалет или кујна.Без дупчење бара и лесно да се инсталира : Нема дупч

Станува збор 2 пакет туш caddies ,еден е smallelr ,еден е поголем.Тие може да носат 40lbs оптоварување.Само да ги куп

❤ ТЕШКИ : нерѓосувачки челик водич мислења и водич шини се обезбеди квалитет и услуга живот ❤ ДОВОЛНО С�

Направен од висок квалитет на бакар, рѓаотпорни, отпорни доволно.Плус против пролизгување дизајн за да �

Инсталација метод : Перфорирани инсталација, со комплетно поставување на инсталација материјали, погод

Предмет : Бања Чување Полиците.Стил : Правоаголник.Боја : Бела, Црна.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Коли

✽ ТЕШКИ : Алуминиум изградени мислења и пруги, за обезбедување на квалитетот и долговечноста ✽ РЃА ДОКА

ВисокоКвалитетни Материјали : Изградени на просторот алуминиум заштита од корозија&рѓа,калено стакло,о

Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Ве молиме овозможи 13cm грешка и

Scroll