Обновено
25 компјутери 26 Малку Близина CR80 Картички Ваиганд Prox Празно Некој Повлечете Картички Compatable со ISOProx 1386 1326 H10301 формат читателите. Функционира со огромното мнозинство ?

25 компјутери 26 Малку Близина CR80 Картички Ваиганд Prox Празно Некој Повлечете Картички Compatable со ISOProx

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 607.44

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 25 CR80 Празно Некој 26 Малку контрола на пристап картички форматирани со 26-малку H10301 стандарден формат се користи на повеќето контрола на пристап на системи за безбедност.КОМПАТИБИЛЕН : Овие isoprox компатибилен бесконтактни картички работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.ИЗГЛЕД : 2.125 mm" x 3.370 mm" x 0.030 mm" празен бел некој CR80 keyless entry картички.САЈТ КОД : Овие RFID контрола на пристап картички дојде во сајт код 46. НЕ РАБОТИ СО ИНК-ЏЕТ ПЕЧАТАРИ.Овие Бели бела некој CR80 isoprox компатибилен бесконтактни картички работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и двете the1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Интелигентни програмски систем, едноставни за ракување и одговор е чувствителна.Совршен за комерцијал�

Опис на производот T5577 Празни Картичка / tag 125 KHz Запишување Преработи за да може да биде програмски лична

Стабилен и сигурен пренос на податоци, многу лесен и удобен за користење.Направени од високо квалитетни

Моќ извира покриени од еден ден.Потоа стави еден UID картичка на уредот грб.Поддршка читање Поддршка пишу

Силен Мазга на Тастатурата за Монтажа Пост е идеален за портата за влез и излез уреди.Компатибилен со Си

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Затворен ②Linux поддршка, pls потврди Linux верзија прво.Се користи за : 1.Shop / Продавница прозорец displays2.Не кора

Вграденво highend микропроцесори, силни антимешање способност, безбедна и сигурна, може да се обезбеди сил�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

'Електронски Keyless Заклучување, Функција Влез со Копчето Замени, Пристап и Метод на Екранот на Допир, Таст

Донесува за TIMMY е ново реално време лицето признавање алгоритам, динамична поддршка за откривање на лиц�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Поддршка една врата.Далечински управувач : Поделена на примачот и испраќачот, примачот е поврзан со кон�

Повеќе Пристапни Начини : Поддршка картички, лозинка и картичка плус лозинка три начини за да ја отвори �

Задебелена ABS пластика случај, поддршка на 1000 корисници.Можете да ја отворите вратата од страна на карти

Е иновативни биометриски отпечаток читачи за контрола на пристап на апликации, нуди исклучителни перфо

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ниска потрошувачка на енергија, со врата функција, почетното поставување лозинка е 9999 Тоа е полесно да д

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 100 Црна Authoriz ID CR80 Празно Некој 26 Малку контрола на пристап картички форматирани со 26ма

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 50 Црна Authoriz ID CR80 Празно Некој 26 Малку контрола на пристап картички форматирани со 26ма�

Мини HDMI Машки VGA Женски Кабел.Мини HDMI приклучок, VGA женски конектор, аудио излезен интерфејс.Преглед Мини

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 10 26 Малку контрола на пристап картички форматирани со КРИЕШЕ 26малку H10301 стандарден ф�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Scroll