Обновено
[Apple MFi Заверена] 2 Пакет Слушалки Адаптер & Splitter за iPhone, 2 во 1 Двојна Молња Слушалки Адаптер за Полнач + Помошен Аудио Адаптер Кабел Splitter Компатибилен за iPhone 13 12 11 XS XR X 8

[Apple MFi Заверена] 2 Пакет Слушалки Адаптер & Splitter за iPhone, 2 во 1 Двојна Молња Слушалки Адаптер за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Без дополнителен софтвер, лесен за употреба, само PLUG AND PLAY.Поддршка i OS 15 и повеќе, Нема Порака за Грешка се Појавува. 【Широко Компатибилен】 Особено Дизајниран за i Phone Љубовници. ✔ Стилски и Едноставност Направени од високо-квалитетна ABS материјали, елегантни бели дизајн е стилски и едноставна.Оваа 2 in 1 Двојна Молња Слушалки Адаптер е Компатибилен со i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max/12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/XS/XS Max/XR/X/8 7 6 Плус, i Pad, i Pod.Уживате во музиката со оваа i Phone 13 слушалки splitter.3 и погоре, нема pop-up предупредување за порака.Поддршка i OS 10/11/12/13/14/15 и подоцна.Лесно да се носат дека може да се стави оваа i Phone splitter аудио и адаптерот за полнење во ранец или чанта relievedly, уживајте во вашата музика каде и во било кое време. 【Квалитетна Услуга】 ќе добие 2 Пакет Двојна Молња i Phone Слушалки Адаптер & Splitter, ние исто така, обезбеди 36 Месеци на производ за обезбедување на квалитетот.1 Полнење Брзина Зголемување од 1.Одличен избор, дали го користат тоа за себе или како подарок за семејството и пријателите! ✔ Мали и Лесни Супер лесен и пренослив, може да се стави во вашиот џеб или чанта и лесно да се донесе тоа каде и да одите. ✔ Брзо Полнење Аудио + Адаптер за полнење за 2. ✔ Моќна Функција 2 во 1 i Phone Двојна Адаптер Splitter не само што го поддржува Полнење и Слушање на музика, но исто така поддржува Повик, Далечински Контроли, и Микрофони. ✔ Plug & Play Само треба да го внесете вашиот полнач или слушалки во адаптерот и уживајте во појасна, повеќе верност квалитет на звукот.Целосно компатибилен со i OS10.Она што Ќе Добиете за Pack 2 Двојна Молња i Phone Слушалки Адаптер & Splitter На 36 Месеци Грижете се-бесплатно Гаранција и Живот-Време за Техничка Поддршка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Направен од бакар материјал, издржлив.Интерфејс технологијата : позлатени.Конектор A : 6.5 mm машки главата

Ве молиме бидете сигурни дека кабли или адаптер одговара на вашиот уред.Ако парцела пристигна во оштете

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

Пакување листа : DC12 V5 A Напојување ( да не доаѓа со AC кабелот за напојување) + 1 8 Начин Моќ Splitter Кабел.Текст :

Високо квалитетен материјал, строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со TPLink Tapo C200 Камера.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ ш

Модел : ACPW20 Адаптер Тип : AC Адаптер.Замена за SONY AC Адаптер ACPW20 Влезен Напон : 100 V240 VAC (5060 Hz) Излезниот Напон :

Погодни за полнење на батеријата вашата Nintendo 3 DS батеријата кога патување, на одмор, или дома.Карактерис�

8 метри,STW кабелот за напојување со 250 V L530 P машки приклучок и L1430 R женски receptacle.Тоа нема да топлина или да �

Nikon ЕЈ73p Адаптер за Полнење со УЗE21 Кабел ! 30 Дена Замена гаранција !.На Nikon ЕЈ73 P е полнење AC адаптер за одбе

Контактор Материјал : Злато Позлатен.Конекција технологија : Лемење 100% Сосема нов и висок квалитет.Злат�

14 во вградениот микрофон еденнадва splitter Пакет Листата : 5 x Микрофон приклучок за Слушалки 1на2 Splitter .Има у

Силна поврзаност, подобар звук, нема сигнал на косата, анти‑корозија.Широко се компатибилни, совршено п

Се конвертира стандард LANC џек да AVР конекција.Пакет Димензии : 4.2 H x 16 L x 7 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.044 ф

AC Влез : 100~240 V 50 / 60 Hz, DC Излез : 12 V 2 A 24 W.Должина на кабелот : 100cm.Конектор големина : 5.5 мм x 2.1 mm.Овие снабдувањ

Идеална Замена за Вашиот Официјален Switch Dock со овој 1080p HDMI адаптер за Префрлување, можете да го поврзете �

Компатибилност : Пиксели 5 4 3 2 XL, Галакси S21 FE S20 Ултра Z Флип S20+ s10 s9 s8 плус, забелешка 10 9 8, i Pad про,Другар 30 20

3.5 mm моно plug машки џек, погоден за слушалки и аудио кабли.Силна поврзаност, подобар звук, нема сигнал на к�

【МултиФункционални USB C Адаптер】Овој USB C аудио приклучок за слушалки адаптер има 3.5 милиметарски џек за

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Проширување на приказ на полето , 0.Таписерии изработка, стабилен и сигурен перформанси, лесно да се набљ

Батеријата плоча за V планината батеријата.Погоден за пуштање во dslr фото камера,видео камера,кино камер�

Со DC излезна порта, F970 батеријата може да се користи за континуирано снабдување со енергија за следење с

ACKE10 PD USBC AC Адаптер за Полнење На PD USBC ACKE10 Адаптер за полнење погодни за долготрајна внатрешна и надвореш�

Вистински ОЕМ замена дел.Accutemp делови за поддршка на нивната линија на иновативни направен во Америка ко

⭐【PLUG AND PLAY】Оваа USBC 3,5 mm приклучок за слушалки аудио адаптер за поддршка на телефонски повик,ви овозможу

Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА кабел.Со овој адаптер кабел, вие не треба да ги тргнеме вашиот случај, но про�

Тесни фитинг snap ви кажува вашиот dongle не ќе падне.Сигурно има вашиот dongle.Чувајте ги вашите dongle на вашиот ke

Scroll