Обновено
Воздухот Fryer Пергамент Хартија, во Собата на 200, 8 инчен Воздух Fryer Хартија/Ер Fryer Перфорирани Пергамент Хартија/Бамбус Steamer Облоги за Воздух Fryer, Испаруваат Кошница и ?

Воздухот Fryer Пергамент Хартија, во Собата на 200, 8 инчен Воздух Fryer Хартија/Ер Fryer Перфорирани Пергамент

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 208.56

Отпорност на топлина : 446 ℉ /230 ℃, совршен за бамбус пареа, воздух fryers, торта тави и повеќе.Нема повеќе сечење кругови, шанса и дупчење дупки.МНОГУ ПОДГОТВЕНИ ДУПКИ - Нашиот воздух fryer кошница лагер е професионално дизајнирана за воздух fryer.ВОДООТПОРЕН & АНТИ-СОЛЗА : Овие воздух fryer пергамент хартија нема да солза и се 100% водоотпорни се направи вашиот бухти не излезе дека е невешт и влажни, како и подобрување на вкусот.Доволно и соодветно дупки помогне да се забрза пареа промет во воздухот fryers или пареа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЗДРАВА И ВКУСНА : Нашиот воздух fryer облоги се дизајнирани со храна одделение силиконски хартија со квали

Нашите пергамент хартија може да се задржи бамбус фах слободни остатоци од храна, направи исчисти бриз.N

Храна, хартија, листови Листови од храна одделение хартија за печење Листови на пергамент.Со цел да посл

Precut пергамент хартија е направен од природно дрво целулоза, не содржи штетни нечистотии, бои или адитив

1x Воздух Fryer за Еднократна употреба Хартија, Лагер(20pcs).Или 1x Воздух Fryer за Еднократна употреба Хартија, Л�

Проверете ја вашата кошница големина за најдобри резултати.Еве некои компатибилен брендови и моделите

Природни Здравство : Направен од природно дрво целулоза, храна одделение силиконски слој е безбедно.Во �

На хартија облоги може да се примени за печење, печење, пржење, или служат храна, погоден за домашни пече�

16.5 x 15 инчен, 20 квадратни метри.Бела силикон хартија.Употреба на линија вашиот лонци, тави, cookie листови, и�

Здрав и Сигурен Материјал : Користење на храна одделение пергамент, тоа е водоотпорен, маслодоказ, неста

[Количество] Пакетот вклучува 200 листови сина и бела карирани сува восок достав листови хартија [Материј

РЕЈНОЛДС ПЕРГАМЕНТ ХАРТИЈА—Содржи една ролна од Рејнолдс Кујни Пергамент Хартија со Smart Grid линии, мере�

7.5 ИНЧИ ПРЕДНАМАЛУВАЊЕ на ГОЛЕМИНА : 7.5 инч квадратен воздух fryer облоги совршен за 7.5 8,5 инч квадратен обли

Еве еден пергамент што е сад облик да се вклопи во вашиот airfryer.Нема дупки, исклучително едноставен, лесе�

[Расположливиот Воздух Fryer Хартија, Лагер] 50 Pcs 7.9 инчен Воздух Fryer Хартија, Лагер, лесен за употреба / пого

MICROWAVEABLE : Прави голема плоча покрие кога microwaving, за разлика од пластични храна покритие, кој се топи.Тоа и�

Scroll