Обновено
TuningPros LEDSTL-T5-Y1 Чекор Светлината LED Светилки T5, 1 ПРЕДВОДЕНА Жолта 2-pc Сет

TuningPros LEDSTL-T5-Y1 Чекор Светлината LED Светилки T5, 1 ПРЕДВОДЕНА Жолта 2-pc Сет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 184.80

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта. 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.Овозможи ноќ возење за да биде побезбеден, дејствува како предупредување за полагање-од возила.Животен век до 100,000 часа.Шок Plug Може да бара на товар отпор за инсталација.Спецификации и Карактеристики : Еден Пар (Сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки Тип и Боја : 1 ПРЕДВОДЕНА Жолта 100% Сосема Нов Објект Долготрајни LED и Оптоварување Контакт База За DC 12 Volts Само Лесно да се Инсталира и Чисти Овозможува Ноќ Возење за да биде Побезбеден, Дејствува како Предупредување за Полагање-од Возила Животен Век до 100,000 Часа Итно "НА" Обезбедува Побрзо Времето за Одговор Од Блескаво Светилки Шок & Вибрации Отпорни и Инстант/Исклучување Време на Одговор.Plug & Play Тип Тековната влечење (приближно 180m A) Ниска Топлина и Ниска Потрошувачка На Сијалицата Боја е Транспарентен Јасно Кога Надвор и да покаже Жолта Боја Кога го Вклучите Може да Бара на Товар на Корозија(не се вклучени) за Инсталација или Dashborad Јачина на Светлината Ќе биде "За"(Бидејќи на LED Низок Отпор) **Оваа крушка најчесто се користат за водење на светлината, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина, стоп светло, Обратна светлина, кочница светлина, паркинг светлина, sidemarker, направете резервна копија на светлината, Куполата Светла, Табличка, од Страна на Маркерот Светла, мулти апликација итн.** Крстот Референца T5 Го Замени : 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 2721(За Повикување Само).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Нашите пластични организатор кутија имаат доволно простор за да се одржи вашата козметика, кармини и па

За Jeep Wrangler 2018+ Л 100% сосема нов и квалитетна ABS со Сликарство Завршил.Дајте му на вашиот Џип на око фаќање н

Lifelike аквариум растенија трева декорација украс.Реална форма, живописни бои на широк лист, додадете живо

【Компатибилен Со】 : Дизајн на LG Aristo 4 Плус / Почит Кралската X320 / Избега Плус / Патување LTE L322 DL / K30 2019 /

4 Мерач 6000 Серија Моќ Засилувач Инсталации За Полнење.Дизајнирани специјално за автомобил аудио систем�

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

Памук.Увезени.СИТЕ НАМЕНА Одлично за двете чистење и сушење.Лесно да се чисти и произведени за да се изб

Тоа, исто така, вклучува 13 родител и наставник на ресурси водичи, заврши со зборот листи, наставата предл

Целосно затворени за да се спречи влага од добивање прислушувани во домувањето.Светла светилки и јасна

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Покрај тоа, целосно искористување на своето место зрак шема, фрла долго и се фокусираше зрак на светлина

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Braven Биланс за Бас Оптимизација.Полните вашиот мобилен уред користејќи го звучникот е вграден во 4400m Ah Ли

Визија заштита технологија.Многу лесен за употреба.Усвојување на компактен и елегантен дизајн,висока е

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

Минијатурни прекинувач 240volt 50засилувач.Шнајдер Електрични QOB250 VH.Пакет количина : 1 Минијатурни прекинув

ЈАСНО ПОЛИ КЕСИ СО ЗАДУШУВАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Изберете од нашите голем опсег на големина на опции и ком

Сјајот лепак додава боја и сјај на било каков проект 6 пакет вклучува зелена, розова, виолетова, црвена, ж

Заштитете го вашиот PS4 конзола совршено од нула и прашина Кожа за Playstation 4 Тенок и двајца контролори.Упот

Еластична затворање.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : големината е малку поголем од вообичаениот големина, �

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Кадифен Празник Дрво ѕид виси; Златна Мики икона topper; Износени база со везени Мики уметност...

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

50" Paracord камера & додаток на рака.Дизајниран да биде околу вратот или крст на градите.Должина може да биде

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Оваа складирање организатор е големина за да се вклопи во конзервирана храна, пудинг за�

Scroll