Обновено
uxcell Тапацир Нокти, Tacks 16mmx20mm Рамна Глава Мебел Ноктите Сребрен Тон за Мебел Троседот Headboards, 100 Компјутери

uxcell Тапацир Нокти, Tacks 16mmx20mm Рамна Глава Мебел Ноктите Сребрен Тон за Мебел Троседот Headboards, 100

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 362.16

[Карактеристики] : Глава Дијаметар : 16mm / 0.43 инчен; Вкупна Должина : 20mm / 0.78 инч. [Апликации] : Ноќни backboard декорација,Софа, маса и столче декорација, Позадина ѕид декорација,Занает арматура и декорација,Арматура и декорација на музички инструменти како што тапани. [Монтажа]:Употреба пластични чекан и игла-носот клешти да помогне во одредување. [Забелешка]:За заштита на вашите раце, препорачливо е да не држете го помине директно со вашите раце.Не користите чекани, кои се премногу големи и тешки.Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан. [Погодно] : различни бои и различни големина на текстил помине tacks за вас да се избере.Тоа е лесно да се најде она што ви треба и објектот кој е лесен за користење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

) Задебелена 11 * 17mm (дијаметар * вкупна должина)(appr.Но, ве молам да се биде внимателен и да не се стави ги пр�

Вие само може да се стега со plier потоа со користење на чекан да чекан во плута табла или на работ на креве�

Дизајниран за мали проекти дома.Костец предмети во место за дополнителна безбедност.Лесно да се закачи�

Предмет тип : Tacks.Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Металугрија.Број на модел : PD001 Бренд : Кутија тока додат

Тип : Кристал Тапацир Нокти;Дијаметар : 16mm.Направен од висок квалитет на акрил, издржливи.Прекрасен изгл�

【ГОЛЕМИНА】 Вкупна Висина : 17mm / 0.67"; Глава Дијаметар : 12mm / 0.47"; месо тело Должина : 14mm / 0.55"...

Ве молиме проверете ја големината и стил што треба пред да го купат., Тоа е, исто така, добро прилагодени �

【ГОЛЕМИНА】 Вкупна Висина : 23mm / 0.91"; Глава Дијаметар : 19mm / 0.75"; Капа Висина : 7mm / 0.28" 【МАТЕРИЈАЛ】 Направе�

Функција : 1 Декоративни ноктите се користи за да се поправи внатрешна декорација материјали за мебел.2 М

Ве молиме чисти nailheads со сува крпа, наместо на некои други хемиски.Yinpecly Chrysanthemum Тапацир Ноктите Tacks Description

Кутија на 250 Ц С Osborne 3 / 4" со Дијаметар од Античкиот се Оксидира Декоративни Ноктите / Тапацир Tacks.Osborne ква

7 / 16" Главата x 1 / 2" месо тело.Античкиот Месинг Декоративни Tacks Помине Глави.Висок Квалитет, Совршен за Тек

Тоа изгледа светкавиот и шармантна.Како ѕвезди сјае во својата соба, тоа ќе refract светлосни зраци.Материј

35"; Раководител Висина : 3.Но, ве молам да се биде внимателен и да не се стави ги прстите да ги одржи додека

Scroll