Обновено
Aphrodite USB Гимнастик Овлажнител Мини Воздух Овлажнител со LED Светло Розова

Aphrodite USB Гимнастик Овлажнител Мини Воздух Овлажнител со LED Светло Розова

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

Супер тивок дизајн.Чиста вода е подобра.Pocketable : Удобен за носење на секаде.Апликацијата област : компјутерски соба, канцеларија, дневна соба, спална соба, кујна, тоалет и др.Овој производ е овлажнител, материјал и структура не се погодни за ароматерапијата.Ако додадете есенцијални масла, тоа може да го оштети работниот век на производот.Овлажнител вода е најдобро да се користи вода од чешма, бидејќи дестилирана вода преку испарување, прочистена вода по екстракција, изменета на оригиналниот квалитет на водата.Опис на производот : Материјал : ABS+ поцинкуван тешки железо + позлатени месинг сонда + електронска компонента Надворешното пакување : kraft хартија + бисер памук картичка на Мерењето : автоматски напојување-исклучување за 2 часа Магла капацитет : 45-50 ml / h шише за Вода капацитет : 150 ml.Производ големина : дијаметар од 10.5 см, висина 14.5 cm Производ пакување : 14.5*11.1*11.1 cm Надворешниот случај големина на : 47*35.5*46.5 cm Единечна нето тежина / бруто тежина : 530/550g Бруто тежина на картон : 17.8 Kg Стил / боја : сина, розова, браун.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 пар ( = 2 парчиња ) x Аналогни Палецот се Држиме за Xbox Еден Контролер.Компатибилен со Xbox Еден контролори.Е�

Адаптер да се игра Atari 2600 Игри на Atari 5200 Конзола.Оваа вредносни синџири Кертриџ Адаптер е создадена за да

* AV S Видео Аудио Кабел Компатибилен со Сатурн Трансфер на Видео и Звук за да се прикаже преку композитни

Централната џеб : содржат големи објекти како што бебето крпа, ватенка, чевли, облека.Играчки мрежа џеб :

Име на производ : Автомобил Прозорец Филм Инсталација Алатка;Вода Scraper Големина : 15 x 15.6 cm / 5.9" x 6.1"(L*W).Голем

Синтетички влакна ќе не празнење правилно.Се меша темелно.СБ на Испуштање на Мастило може да се отпечат�

Можете лесно да се разбере промените во вашиот дом и брзо да одлучи кога да се движат или humidify!answer : __________

Дизајнер Случај за Mi Max 2 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тр

Платформа за Игра Момче DMG01 Конзола.Го Замени Вашиот Оштетен Или Неисправни Школка,Го Прави Да Изгледа Н

Тело : 100% Волна; Надеж : 100% Полиестер; Трим : 100% Кожа.Увезени.Патент затворање.Рака Мие 7.25" X 4.5".Место чисти.�

Двојно ниво.Големина : L10' x W10'.Лесно да се замени крошна на gazebo рамка, многу удобен Направени од Полиестер

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

СИМПАТИЧНА КУЧЕ ТЕЛЕФОН СТОЈАТ Нашата симпатична телефон носител е дизајниран со кученце куче, елени, с

Компатибилност : Оваа картичка е компатибилен за сите верзии на за Sony PS2 Работи со двете Стандард за PS2 и S

Професионален катер заврши апликатори алатка за брзи инсталации со минимален напор!.Сина медиумтешко п

Сега ќе cam заврши вашиот изглед и да стане еден од пица љубов херои од Њу Јорк со овие официјално лиценци�

☁Универзална Одговара:Еден сет вклучува 2 Pack Мечка потпирачи за глава ги опфаќа, со Екипата на логото и

Scroll