Обновено
Компатибилен со Oppo Рено 5Z 5G Случај, Четири Агол Задебелување на Анти Жолта Анти-Нула Шок Апсорпција Полно Тело за Заштита на Покрие Случај за Oppo Рено 5Z 5G, Јасно

Компатибилен со Oppo Рено 5Z 5G Случај, Четири Агол Задебелување на Анти Жолта Анти-Нула Шок Апсорпција Полно

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 117.36

[Компатибилност] : Ова ултра-тенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G. [Безжичен Полнач пријателски] : случајот е поддршка повеќето безжични полнење, без отстранување на телефонот случај. [Силна Заштита] : 1.2 mm Покрена рамки на случајот, лифтови камера и екран исклучување површини.360 степени целосна покриеност дизајн,обезбедува комплетен шок-апсорбирање да се заштити телефонот од капки ако тоа е седејќи свртени со лицето надолу,нуди многу на заштита. [Транспарентен Решетки Дизајн] : Транспарентна prismatic обезбедува јасна визуелна смисла.Ве молиме кажете ни ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.Стилски Саќе Дизајн : Уникатен саќе текстура.Оваа саќе јасен случај зачувување на природните и оригинален изглед, без губење на модата.Тенок Одговара : Само 0.27 инчен (0.7 cm) тенки, без додавање дел на вашиот џеб или ташна.Поддршка за безжичен полнач за работа со случајот.Прецизни Cutouts : хибрид случај има точно cutouts да се задржи карактеристики целосно достапни.Камерата Заштита : објективот рабови се прошири надвор доволно да ги задржи камерата да прави контакт со земјата.Премиум Материјалот : во Овој случај е направен од хард Акрилик материјал и мека TPU рамка.флексибилна рамка за лесно се инсталира.Топлина Дисипација : Внатрешна употреба на саќе текстура дисипација на топлина дизајн, ефикасна топлинска ослободување.Пакет Вклучувајќи 1 * Тенок случај (Case само, телефонот не се вклучуваат).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✿[Компатибилен со] : One PlNord N10 5 G 6.49 ✿[Уникатен дизајн] : изработена од мек TPU внатрешни работи и да не се ли�

Компатибилен : специјално Дизајниран за Samsung Галакси A02 Изработени од мек TPU + КОМПЈУТЕР, allinclusive дизајн, ш�

Пакување информации : 1 x Силикони случај.Тоа е еколошки, издржливи, шокдоказ и капкадоказ, и го штити тел�

Сите дизајни се заснова на и инспириран од Бруклин е улица мода и стил.Можете да видите сосема нов дизај�

✿[Компатибилен со] : Huawei Стр Smart 2020 година ✿[Карактеристики на производот] : Направена со Флексибилни гум

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа.На оваа висококвалитетни кожа е специјално дизајниран �

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo A55 5 G [Безжичен Полнач пријателски] : �

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита �

[Воена Одделение Shockproof] Дизајниран со три слоја премиум мека TPU и метална плоча, завртка на браник.Нагоре

Компатибилен : Samsung Galaxy A22 4 G.На работ на телефонот случај е поголема од работ на екранот на телефонот и на

✿[Компатибилен со] : Huawei Колега 40 6.5" ✿[Уникатен дизајн] : мека TPU и карбонски влакна дизајн на грбот имаат

✿[Компатибилен со] : Huawei Y6p 6.3" ✿[Карактеристики на производот] : Висок квалитет TPU меки силиконски страни

Компатибилен : Huawei Y7p 6.39".На работ на телефонот случај е поголема од работ на екранот на телефонот и на ка�

Го Поддржува И Безжично Полнење.Само изберете вистинската големина според цртичка и опис.може да ротир�

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Xiaomi Mi Микс.Дизај

Компатибилен : Huawei Y7p 6.39".На работ на телефонот случај е поголема од работ на екранот на телефонот и на ка�

Производителот гаранција може да не се применува.Едноставен, елегантен и практичен дизајн.Направен од �

Scroll