Обновено
Cadco KVM2185A Динамичен Одбор за Контрола

Cadco KVM2185A Динамичен Одбор за Контрола

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 13527.84

Тип На Производ : Електронски Switch.Објектот Пакет Димензии : 8.0 " L X8.0 " W X36.0 " H. Точка Пакет Тежина : 1.6 Lbs.Земја На Потекло : Италија.Cadco KVM2185 A Динамичен Одбор за Контрола.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Cadco.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Преголеми топмонтирани pushкопчиња за лесно префрлување.Нема моќ или софтвер потребен.Вклучува 6нога IEEE 1

2 во 1 од KVM Switch : USB преклопник за 2 компјутери споделување на тастатурата глувчето печатач и еден монитор

【Адаптивни Резолуцијата на Екранот】 : Поддржува DDC функција, автоматски прилагодете го екранот за да с�

Поддршка на онлајн игри и хард диск, видео рекордери.Поддршка widescreen display со резолуција од 1920 * 1440 Сподели

4 K 2.0 е (18 Gbps) 2 HDMI влез + Dual USB и 1 USBC во 2 излез Матрица Switcher Поддржува највисок видео резолуција до 4 K x 2К на 6

Ви благодариме!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 12cm.Удобен &

USB Преклопник Селектор : Овој USB switcher поле овозможува да споделите неколку USB периферни уреди помеѓу 2 ком

1)Исклучителен изглед, лесна инсталација,Не треба да инсталирате софтвер。Ова е чиста копчето за функ�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Беспрекорно се движите глувчето од мониторот да се следи низ компјутери во quad режимот за прикажување.Ид

【Двоен Монитор KVM Switch HDMI】Овој KVM Switcher ви помогне да користите еден сет од тастатура и глувчето за да се к

????【2 ВО 1 OUT HDMI KVM КУТИЈА】Овој HDMI KVM 2 порт кутија помош ќе се реализира на еден сет од тастатура и глувчето

TESmart 2x2 двоен монитор HDMI KVM switch.( Секој КОМПЈУТЕР мора да направи 2 video конекции за двоен монитор поставува�

Висок VGA резолуција 2048 x 1536 Usb конзола поддршка за USB тастатура и Глушец.Мултиплатформски поддршка за Ком�

Scroll