Обновено
Uniclife 48 Клучеви Челик Копче Кабинетот на Комбинација Брава, Ѕид Дигитална Безбедност Заклучување Кутија, Црна

Uniclife 48 Клучеви Челик Копче Кабинетот на Комбинација Брава, Ѕид Дигитална Безбедност Заклучување Кутија,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76

Погодно за Повикување Кабинет : Инсталирате овој ѕид монтирани копче кабинет САМО во затворен простор.Доаѓаат со празни копче етикети и нумерирани налепници, помагајќи ти да се организира клучеви во нумерички редослед и чување на клучеви уредно организиран и лесно да се најде.Погоден за вработените, клиентите, и членови на семејството.Тешки-Должност Изградена : Направен од 1mm дебели тешки-должност челични лимови.Континуирано пијано зглоб дизајн за да се избегне принудени влез.И сигурен и издржлив, може да нудат оптимална безбедност и години на употреба.Сигурна Комбинација Брава : Сигурен 3 бира комбинација брава со заклучување копче внатре за лозинка за заклучување, може да се избегне можноста за било каква случајна лозинка ресетирање, да ги задржи на копчињата за безбедна, но лесен за пристап.Со над 1,000 можни комбинации на располагање.Кодот може да биде едноставно да се промени кога е потребно.До 48 Копчиња : Може да има до 48 клучеви, спроведен со 48 висок квалитет на празно копче ознаки во 8 избрани бои.Марк копче етикети со двете име и соодветните налепница броеви , висат нив во нумерички редослед, така што ќе може да ги најдете во една минута секој пат кога ќе треба.Лесен за монтирање : Вклучува завртки и ѕидот подлога, така што тоа може да биде лесно да се монтира на ѕид.Мерки 9.8" x 8" x 3".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

КЛУЧНИ КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ : да се Чува копчињата за безбедност Копче за заклучување кутија вклучува 40

Scroll