Обновено
Crisky 40-то Роденден Коктел Салфети се Зголеми Злато за Жените во 40-то Роденден Украси за Торта Десерт Berverage Маса, 40-то Роденден Прибор,50 персонални Компјутери за Еднок?

Crisky 40-то Роденден Коктел Салфети се Зголеми Злато за Жените во 40-то Роденден Украси за Торта Десерт Berverage

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

50-Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3-Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9-инчен кога укината.Вистинска роза златна фолија дизајн што сјае во светлина.Храна безбедно.Оваа расположливиот салфетки дизајн за 40-то Роденден, и тоа вели : "Ние сме ќе партија како да е 1982 година".ДЕБЕЛА И ИЗДРЖЛИВИ : Секој лист е 3-ply да се осигура дека тоа не солза лесно кога се користи.Тоа е исто така многу абсорбента и мек за да се обезбеди удобно бришејќи искуство.Направи изјава со овие слатки печатени салфетки, кои се сигурни да се надополнуваат вашата партија dinnerware; совршен за партиите, прослави, коктел вечери, бонбони маса, или buffets.Бидете сигурни да се цел на многу салфетки за вашиот настан - ние препорачуваме 2 до 3 салфетки по лице.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Оваа складирање организатор е големина за да се вклопи во конзервирана храна, пудинг за�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Decal 1 / 72 за Иранската F14 Tomcat.Печати Скала 72211 Производителот : Print Скала Decals (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал :

【Погоден за домашни тренингот】Тоа е најдобар избор за тренингот кој се почнуваат да вежбате дома.Може

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

ЈАСНО ПОЛИ КЕСИ СО ЗАДУШУВАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Изберете од нашите голем опсег на големина на опции и ком

18 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 5x20mm стакло осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач

ЗАВРШИ ДОМА ЧЕШЛАЊЕ КОСА КОМПЛЕТ Лична нега на косата тример со четири прилог клипинг чешел,чистење со

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал; Нето Тежина : 5g.Пакет Содржина : 30 Pcs x Вибрации Прекинувач;

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Кадифен Празник Дрво ѕид виси; Златна Мики икона topper; Износени база со везени Мики уметност 25 џебови, сек

【Компатибилен Со】 : Дизајн на LG Aristo 4 Плус / Почит Кралската X320 / Избега Плус / Патување LTE L322 DL / K30 2019 /

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Scroll