Обновено
Alla Осветлување 54-СМД 1156 7506 BA15S Најновата Верзија Висока Моќност 4014 Чипсети Килибар Жолта Xtremely Супер Светло се Претвори Сигнал Blinker Светлината LED Светилки Замена

Alla Осветлување 54-СМД 1156 7506 BA15S Најновата Верзија Висока Моќност 4014 Чипсети Килибар Жолта Xtremely

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси -360 степени целосно аголот на осветлување со проектор леќа дизајн.Алуминиум материјал за чип дел држи сијалицата во ниска работна температура - многу подобро дисипација на топлина.Подолг животен век со 50.000 работни часови.Крстот Референтен Број : 1003, 1073, 1073 LL, 1095, 1141, 1141 LL, 1156 A, 1156 ALL, 1156, 1156 LL,1156 T, 1156 NA, 1195, 12088, 1295, 1295 NA, 199, 2396, 3497, 3497 LL, 631, 631 LL, 7506, 7506 L, 7506 ST, 7506 LL,93, 93 LL, 97НА, 97, 97 LL, 97 NA, P21 W,итн.Димензија : 2.50" * 0.72" (сијалица должина со ширина),па ве молиме да бидете сигурни дека сијалица должина е fittable во возилото hoursing пред купување.Гаранција : целосно ЕДНА ГОДИНА гарантира за manuafacturer дефект.Овој листата на карактеристики на еден пар (2 парчиња) супер xtremely светла килибар жолта висока моќност најновата верзија 4014 54-СМД 1156 led светилки, особено дизајниран за замена на авто пак јачина на светлина.Specification1) Пакет : вклучувајќи 2 парчиња екстремно светла 1156 4014-SMD LED светилки.2) LED Чипови : 54 парчиња висока моќност 4014 чипови по led сијалица. 3) Крстот Референца : 1003, 1073, 1073 LL, 1095, 1141, 1141 LL, 1156 A, 1156 ALL, 1156, 1156 LL,1156 T, 1156 NA, 1195, 12088, 1295, 1295 NA, 199, 2396, 3497, 3497 LL, 631, 631 LL, 7506, 7506 L, 7506 ST, 7506 LL,93, 93 LL, 97НА, 97, 97 LL, 97 NA, P21 W,итн. 4) Примена : претвори јачина на светлина.5) Гаранција : "Една Година" гарантирани од производителот на квалитетот 6) ве Молиме имајте во предвид : Поради led светилки привлече многу помалку струја од акции светилка, вашиот автомобил може да бара оптоварување отпорник да се избегне хипер флеш или код за грешка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Па се игри — ќе бидете подготвени за она што доаѓа на вашиот пат.За origional 3 DS / 3 DS XL НЕ за "Нова 3 DS" модел.Ва

Lifelike аквариум растенија трева декорација украс.Реална форма, живописни бои на широк лист, додадете живо

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

ЈАСНО ПОЛИ КЕСИ СО ЗАДУШУВАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Изберете од нашите голем опсег на големина на опции и ком

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

Нашите пластични организатор кутија имаат доволно простор за да се одржи вашата козметика, кармини и па

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Оваа складирање организатор е големина за да се вклопи во конзервирана храна, пудинг за�

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕКРАН З

Еластична затворање.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : големината е малку поголем од вообичаениот големина, �

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Минијатурни прекинувач 240volt 50засилувач.Шнајдер Електрични QOB250 VH.Пакет количина : 1 Минијатурни прекинув

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

Decal 1 / 72 за Иранската F14 Tomcat.Печати Скала 72211 Производителот : Print Скала Decals (Украина).Скала : 1 / 72...

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

Целосно затворени за да се спречи влага од добивање прислушувани во домувањето.Светла светилки и јасна

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

За Jeep Wrangler 2018+ Л 100% сосема нов и квалитетна ABS со Сликарство Завршил.Дајте му на вашиот Џип на око фаќање н

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Заштитете го вашиот PS4 конзола совршено од нула и прашина Кожа за Playstation 4 Тенок и двајца контролори.Упот

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Совршен за купување на подарок.Производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Произведени во

Scroll