Обновено
Todiys Нови 20Pairs за 20Pcs 74LS139 SN74LS139 SN74LS139N HD74LS139P DM74LS139N НАТОПИ-16 Двојна 1-на-4 Декодер/Demultiplexer + 20Pcs 16-Pin IC Sockets 74LS139N

Todiys Нови 20Pairs за 20Pcs 74LS139 SN74LS139 SN74LS139N HD74LS139P DM74LS139N НАТОПИ-16 Двојна 1-на-4 Декодер/Demultiplexer

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.52

Објектот Состојба : Brand New. 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во фотографии.Случаен испратите дел број.ЗАБЕЛЕШКА : Љубезно ги споредите оригиналниот објект со фотографии предвидени за оглас за да бидете сигурни дека сте купување на точниот дел.ние не обезбеди техничка помош ве молиме бидете сигурни дека сте запознаени со производот пред купување.се извинувам однапред.Компатибилен P/N : 74 LS139 74 LS139 N SN74 LS139 SN74 LS139 N HD74 LS139 P DM74 LS139 NDescription : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Електрични Компоненти Боја : Видете Слики и Gre : НАТОПИ-16 Maximum Ниско Ниво Излезна Струја (m A) : 8 Максимална Високо Ниво Излезна Струја (m A) : -0.4 Минимум Оперативен Напон (V) : 4.75 Типично Оперативен Напон (V) : 5 Максимална Оперативен Напон (V) : 5.25 Оперативни Температура : 0 °C~+70 °C Големина : 19mm x 8.6 mm x 7.2 mm Package Вклучува : ( 20 Пара ) IC Чип : 20 Компјутери IC Штекер 16-Pin : 20 Pcs NOTE : Љубезно ги споредите оригиналниот објект со фотографии предвидени за оглас за да бидете сигурни дека сте купување на точниот дел.ние не обезбеди техничка помош ве молиме бидете сигурни дека сте запознаени со производот пред купување.се извинувам однапред.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Конвертирање на Дигитални Коаксијален Coax Аудио Сигнал на истата Коаксијален Дигитален Coax Аудио Сигнал.

Овој производ е површински акустични бранови филтер со пропусен опсег од 50 MHz и стрмни cutoff карактеристи�

Макс 1200m зборува опсег.Поддршка 2 велосипедисти спогодба (зборувам во исто време) 6 велосипедисти конекц�

* 100% сосема нов и висок квалитет,ако имате било какви прашања, нас! На divider употреба на висококрај термина

Со high‑definition бела светлото на екранот, може да се користи, вообичаено во текот на ноќта.Висока точност, ч�

Висок квалитет на поли capacitor во серија со возачот.На високо квалитетни компоненти се безбедно прицврсте

Се користи во автомобил treble, loudspeaker (звучник) фреквенција divider, и така натаму AC го издржат напонот 160 VDC, DC г

Овој производ е серија на метал филм кондензатори, со чист бакар жица иглички.AC го издржат напонот 160 VDC, D

110 * 67 * 24 мм / 4.Една прекрасна алатка за да можете да ја користите оваа засилувач на вашиот автомобил, мот

Db Засилувач Заглавје со бела светлина, 12 V 55m A сијалица, со висока дефиниција, може да се користи, вообича�

【КАРАКТЕРИСТИКИ】Точни звук е составен од разумни линија, висок стандард компоненти и високата цена пе

Модел : 122 Моќност : 110 W.Отпор : 48ohm.Големина : 100x 54 x 28mm.Фреквенција : 7502000 Hz.Функција : Филтрирање Карактерис�

Scroll