Обновено
BJL-Висат Камион Алуминиум Легура Количка Количка Виткање Преносни Шопинг Кошничка Дома Четири Тркала Шопинг Кошничка OYO (Боја : A)

BJL-Висат Камион Алуминиум Легура Количка Количка Виткање Преносни Шопинг Кошничка Дома Четири Тркала Шопинг

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1168.80

На шетач има голема сила.Со тоа, тоа не може да се врши.Тоа може да биде укината, зазема малку простор, и може да биде укината и чуваат по употребата.Отвори Големина : 34*25*93cm;Виткање големина : 25*11*47cm;Големина на Тркало : Предни Тркала - 6.2*6.2*1.8 см, Задните Тркала - 10*10*3.2 cm;Шасија големина : 25*23.5 сантиметри;Материјал : алуминиум легура род, метална лента;Можат да носат тежина : помала од 40 кг.Лесно со еден допир телескопски стап, едноставна и практична, алуминиум окно, не rusty.Лесно да се свитка, лесна за носење;носат-отпорни, резервоарот тркала, исклучете ги носат. ●Поради светлина и различни монитори, боите на сликите може да биде deviated.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.●Овој производ само вклучува Рака камион и да не се вклучат и други украси.●Како овој производ е рачно да се измери, не е грешка на 1-2 cm во големина, така што ве молиме да се разбере.●Ве молиме строго следете ги инструкциите за поаѓајќи од тежината на производот по купувањето.Забрането е да се користи претерано.●Ве молиме бидете мерењата пред купување за да се спречи купување на погрешна големина и влијаат на вашата нормална.Ќе ја прими стоката во рок од 15-20 дена по поставување на цел.Ако имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде добар преглед.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако имате било какви прашања пред и по нарачка, можете да не контактирате во било кое време Материјал : О�

Може да бидат сигурни да се купи, ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не конта�

Комунални Вагон Надворешни Димензии : 27.Од играчки и намирници за да сè што во меѓувреме, се оди со Витка�

Рамката е направена од цврсти челични цевки и се тешкидолжност, со максимално оптоварување од околу 70kg.�

57" инчи (39mm) MAX Екстремитет Chipping Капацитет до 17 : 1 за Намалување на Односот, и вкупната Брзина на 4,100 RPMs.ft на

Вклучува четири виси играчки со интерактивни звуци, вклучувајќи rattles и squeakers.Лесно придава на повеќето к

Одлично за патувања во паркот, кампување, отворено спортски настани, градинарството и многу повеќе!На х�

1 MPH) (Променлива) / Обратна : 03.Секогаш работат на моќ количка со око и рака заштита, користат брзина конт�

Прилагодливи главата поддршка за да се приспособат на одгледување на децата.Отстранлив главата поддрш�

★ Материјали : Челик Цевководни + 600 D Оксфорд ткаенина ★ Големина : 1005075СМ, Приказ на слика 2, Товарот : 80kg �

Целокупниот Производ Тежина : 33 lb Вкупно : 37.Секое парче од мебел вклучува различни ознаки кои не можат д�

МУЛТИФУНКЦИЈА СПОСОБНОСТ со Овој 3во1 Дрво Chipper Шредер Mulcher дизајн има Намалување на Соодносот од 15 : 1 ко�

Userfriendly, безбедно и лесно се справи за поудобно се чувствувате.Водоотпорен и монтажни Оксфорд ткаенина, �

750 lb.капацитет 1 парче заварени тело 16" пневматски гуми.Отстранлив задната врата.Лесно депонија ослободу

☛Лесно Собрание : Сите Додатоци Се Вклучени, Може да Заврши на Собранието во Неколку Минути, Заштеда на �

Има една рака едноставен механизам кој брзо може да се свитка и се одвиваат во секунди, и да трае до мини�

Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден! Двевоедно количка купот на носителот.Употреба на еколошки

● ПОСЕБЕН И УНИКАТЕН ДИЗАЈН ПРЕВОЗ : Ергономски дизајн, одлична за доенче и дете бебе.Изглед изгледа мно

Креветот може да се падна лесно, овозможувајќи ви да го транспорт и депонија градина додатоци, украси, п�

biosp Градина Коли е најдобар одмор подарок за луѓе кои сакаат градинарство!Спецификација : Општо Димензи�

Удобен и лесен : Виткање двор количка идеален за двор работа кои се движат од собирање на плевелите да се

14" Рамна Слободни Тркала Barrow Количка Гуми Цврста Пена 5 / 8 Оска За Количка Вагон 14" Рамна Слободни Тркала B

[Мултифункција] Мултифункција мали рамни автомобил, алуминиум легура 3 опрема телескопски стап, со сигу�

Нашата Количка Двор Количка Депонија Вагон ќе стане вашата десна рака на човекот.Оваа Депонија Вагон Дв

Scroll