Обновено
OMEM Рептил Двојно-Плоча Дигитални Hygrometer Затворен Термометар Следи Терариум Качување Милениче Кутија Температура Влажност Мерач

OMEM Рептил Двојно-Плоча Дигитални Hygrometer Затворен Термометар Следи Терариум Качување Милениче Кутија Температура

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.52

Двоен-плоча температура и влажност метар, во реално-време тест на температура и влажност, добар температура и влажност мерење помошник, широк поделба скала, лесно да се чита јасно бирање, вредноста е точна, на прв поглед, а со двојна употреба.Брзо уреди со покажувач на брзина, истовремено зголемување на температурата и влажноста на воздухот сензори, мулти-функција на тивка температура и влажност метар, механички уреди со покажувач, не батеријата е потребно.Температурата мерен опсег : -30℃50℃, влажност мерен опсег : 0% RH до 100% RH.Исто така можете да прочитате јасно степени на долги растојанија, како и внесување и боја блокови за да помогне да се направи разлика удобност.Грижата за домашните миленици, погоден за различни сцени,Погоден за дом, канцеларија, стаклена градина, во дрвени кутии или прашума тенкови, итн.Големина : 6.1×3×0.6 во(155 mm×75 mm×15 мм) Боја : Црна Температура мерен опсег : -30℃ to50 ℃,Влажност мерен опсег : 0% RH до 100% RH За Нашите Услуги 1.Ако Имате било какви Прашања, ве Молиме Оставете ги Вашите Пораки, Ние и Ветуваме да Ви Одговори во рок од 24 Часа и Ви Нуди Најдобри Услуги. 2.Ние сме Посветени на Создавање на Производи кои им Обезбедиме на Нашите Клиенти Најдобра Услуга, Продавница со Доверба.Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll