Обновено
ZLH Количка Количка - Шопинг Кошничка Количка Количка за Шопинг Кошничка Качување по Скали Шопинг Кошничка Багаж Количка Приколка o$ (Боја : A)

ZLH Количка Количка - Шопинг Кошничка Количка Количка за Шопинг Кошничка Качување по Скали Шопинг Кошничка Багаж

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2188.80

Лак парапет, пена цевка лак потпирач за дизајн, практичен и удобен.На алуминиум рамка и целокупната рамка се изработени од алуминиумска легура, која е цврст и стабилен.Тој е дизајниран со 600 D оксфорд и кристално три тркала, три тркала коли за качување скалило.Иновативниот дизајн : Нашите коли се идеален за домови, автомобили, продавници, канцеларии, саеми, магацини, виткање и виткање коли за да се обезбеди флексибилност и стабилност, како и тркала изработени од пластика гума.Прирачник собранието материјал : шасијата е направен на напредни инженерски пластични материјали, гума против пролизгување дизајн, дебела алуминиумска легура род, удобно и мека гумена рачка и две-фаза на прилагодување.алуминиум легура директно род, со голема сила оксфорд, кристално три круг.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Удобен и лесен : Виткање двор количка идеален за двор работа кои се движат од собирање на плевелите да се

Сосема нов и висок квалитет.Се движи тешки материјали и отпад функција да се направи истовар брзо и лесн

1 MPH) (Променлива) / Обратна : 03.Секогаш работат на моќ количка со око и рака заштита, користат брзина конт�

[Dual кочница дизајн на задните тркала] : да се Спречат количка од убедлива, двојно кочница на количка, да с�

Притисни или да се Повлече : Прилагодлива рачка која може, исто така, се заклучува во место за лесно упра�

● ПОСЕБЕН И УНИКАТЕН ДИЗАЈН ПРЕВОЗ : Ергономски дизајн, одлична за доенче и дете бебе.Изглед изгледа мно

Брзо и лесно поставување во неколку секунди, без собрание потребно.Купи со доверба!Ако не сте задоволни

Одлично за патувања во паркот, кампување, отворено спортски настани, градинарството и многу повеќе!На х�

Го олеснат до вашиот товар и користат овој сестран количка за вашите секојдневни потреби.За разлика од �

★ Материјали : Челик Цевководни + 600 D Оксфорд ткаенина ★ Големина : 1005075СМ, Приказ на слика 2, Товарот : 80kg �

☛Лесно Собрание : Сите Додатоци Се Вклучени, Може да Заврши на Собранието во Неколку Минути, Заштеда на �

Откако ќе се врати во затворена просторија, вагон огради за лесно складирање околу куќата.Комунални Вит

Лен,Мрежа,Најлон.Separable милениче автомобил : ВисокаквалитетКуче Колички Се Направени Од Висококвалитет �

Капацитет : 100 liters Maximum оптоварување : 150 poundspack : 1 X свитлива vehicle1 x Носи торба.Сите терен количка за паркинг

Собрани Производ Димензии (L x W x H) : 36.00 x 25.00 x 20.00 Инчи.Предмет : градина.За нешто во вашиот двор бара, может�

Ако имате било какви прашања пред и по нарачка, можете да не контактирате во било кое време Материјал : О�

Scroll