Обновено
Canomo 1 Сет 8 Инчен Светилка Харфа Светилка Сенка за Носител со Светлина База и 3мм Топката Светилка Finial за Табела и Подни Светилки (Бронза)

Canomo 1 Сет 8 Инчен Светилка Харфа Светилка Сенка за Носител со Светлина База и 3мм Топката Светилка Finial

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

68 инчен; топката на главата и на база може да се одвои.Пакетот вклучува : 1 pack 8 инчи жица цртање антички месинг монтажни светилка харфа со топката светилка finial и седло (харфа носителот).Напомена : пред купувањето, ве молиме бидете сигурни дека големината е во право за вашата светилка.85 инчи , топка со дијаметар е 1.Добро за современите осветлување тела и современи дома декор стил.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ТРАДИЦИОНАЛЕН СТИЛ : Додадете декоративни акцент на вашата светилка со овој Ориентален finial капа knob.Одли

✮Високо Квалитетни Материјали светилка сенка за харфа држачот е изработен од квалитетни железо метал �

1" Високи Солидна Месинг Светилка Finial е навој 1 / 427 за да ги собере светилка харфа блузи.Атрактивни светла

Urbanest Parasol алуминиум светилка finial.Оваа finial мерки 1 3 / 8" високи и 7 / 8" во дијаметар.Темата големина е 1 / 4", со 2

【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Монтажни светилка сенка за носител со Uоблик солидна рог рамка, може да обезбедува

Ширина1" X Длабочина5 / 8" X Висина27 / 8".Светла Месинг БУВ Светилка Finial.Многу Детални Метал Кастинг, Цврсти М�

Најдобар избор за вашиот осветлување надградба на проектот, направете ја вашата светилка повеќе профес

8 инчен light duty црна позлатен светилка во свирењето на харфа, харфа носителот и finial сет.Врвот на харфа го п�

Пакетот вклучува : 2 x Светилка Сенка Finial.Големина : 11 / 2 Инчен; Тема : 1 / 4 27 Направени од висококвалитет ме�

Боја : бела златен раб, должина : 11 / 2 Силна practicability : висококвалитетна железна материјал се користи, и на �

Суптилна и стилски парче со Ciata LED Светилка финалето, даде моќни, а сепак ниска копче акцент на вашата дне

Доброто urn дизајн 1 / 8IP тема големина одговара на стандард светилка цевка.Направени од цврстата екипа ме�

Природните Бела Seashell Светилка Finial Со Среброобложено База Средината век Модерна Хром Финиш рачно израбо

Боја : бела; Должина : 11 / 2"; Тема : 1 / 427 Употреба на висококвалитетна железна материјал, површината е рѓадо

2 инчен високи; Нафта протри сребрен финиш;Работи за стандарден светлина тела.Dualтема дизајн се вклопува

СФЕРА ОБЛИК 1.5" Повлече висина x 1" ширина сфера светилка finial.Совршен круг на врвот исклучите вашиот маса

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Додадете декоративни акцент на вашата светилка со овој finial капа knob.Одличен начин да го

Тема : стандард 1 / 427 Тоа е многу погоден за вертикални светла, рефлектори, табела светилки, старомодна та

Scroll