Обновено
X-DREE AC 380V 50A 46 x 26mm Завртка База Тип Осигурач Линкови RL1-60 2 парчиња(AC 380 ν 50A 46 x 26 mm Tipo де база де tornillo Fusible Линкови RL1-60 2 парчиња

X-DREE AC 380V 50A 46 x 26mm Завртка База Тип Осигурач Линкови RL1-60 2 парчиња(AC 380 ν 50A 46 x 26 mm Tipo

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1358.40

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр. : RL1-60. Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Материјал : Керамички, Метал; Тежина : 85g.Пакет Содржина : 2 Buc x Завртка Тип Осигурач Линкови; A : 46mm/1.8"(Contenido del paquete : 2 piezas x conexiones де fusibles tipo tornillo; A : 46 mm / 1.8' '.Б : 26mm/1"; C : 18mm/0.7"(Б : 26 mm / 1' '; во C : 18 мм / 0.7' '.AC 380 V 50 A 46 x 26mm Завртка База Тип Осигурач Линкови RL1-60 2 Pcs Protection против преоптоварување и кратки-коло во електрични линии.Осигурач елемент направен од чист метал затворен во кертриџ направени од керамички.Осигурач цевка исполнет со хемиски третирана кварцен песок како лак-extinguising медиум.Опис на Spanish AC 380 ν 50 A 46 x 26 mm Tipo де база де tornillo Fusible Линкови RL1-60 2 Pcs Nombre del producto : Enlace де fusible tipo tornillo; Núm.De modelo : RL1-60 Tensión номинална : CA 380 ν; Corriente номинална : 50 AMaterial : Cerámica, Метал; Peso : 85g Contenido del paquete : 2 piezas x conexiones де fusibles tipo tornillo; A : 46 mm / 1.8' 'B : 26 mm / 1' '; во C : 18 мм / 0.7' '.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

За Jeep Wrangler 2018+ Л 100% сосема нов и квалитетна ABS со Сликарство Завршил.Дајте му на вашиот Џип на око фаќање н

Визија заштита технологија.Многу лесен за употреба.Усвојување на компактен и елегантен дизајн,висока е

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

Минијатурни прекинувач 240volt 50засилувач.Шнајдер Електрични QOB250 VH.Пакет количина : 1 Минијатурни прекинув

Сјајот лепак додава боја и сјај на било каков проект 6 пакет вклучува зелена, розова, виолетова, црвена, ж

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал; Нето Тежина : 5g.Пакет Содржина : 30 Pcs x Вибрации Прекинувач;

【Погоден за домашни тренингот】Тоа е најдобар избор за тренингот кој се почнуваат да вежбате дома.Може

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

Еластична затворање.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : големината е малку поголем од вообичаениот големина, �

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Оваа складирање организатор е големина за да се вклопи во конзервирана храна, пудинг за�

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Овозможува 1 / 4 степен усогласување промена на shim.Moog Проблем Решавање на производи се вклучат докажан ди

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

Кадифен Празник Дрво ѕид виси; Златна Мики икона topper; Износени база со везени Мики уметност...

Scroll