Обновено
Бон Алатка 21-355 Bullhorn Jointer - Ss 7/8

Бон Алатка 21-355 Bullhorn Jointer - Ss 7/8

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 478.80

Полиран работа површини.Едниот крај е заострените.Големини се мерат во поширокиот крај.Иновативни, издржливи.Во текот на повеќе од шест децении, Бон прерасна да се биде светски лидер во производството на професионални градежни алатки за trowel занаети.Со цврста посветеност да обезбедиме најдобра вредност и за одржување на највисоките стандарди на изработка и грижа на клиентите, Бон останува доверлив извор во индустријата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

6инчен Jointer Ножеви за ВЕН 6560 6560 T Benchtop Jointer.Дел Број : 6560083 Исто така се вклопуваат WP150, Вудсток W1694 D3319 W1829 Сет

На 1 / 8" длабочина граничник контрола knob ви дава брз прилагодување способност и безбедност.Ние признавам

Најголем избор на алатки произведени највисоките стандарди за квалитет.Лидер во професионални contruction to

Scroll