Обновено
Siemens MT0075M Индустриска Моќ Трансформатор, Домашни, 240 X 480 Основни Volts 50/60Hz, 120 X 240 Средно Volts, 75VA Оценка

Siemens MT0075M Индустриска Моќ Трансформатор, Домашни, 240 X 480 Основни Volts 50/60Hz, 120 X 240 Средно Volts,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1738.08

Оваа власт трансформатор е Застрахователи Лаборатории (UL) се наведени и АДС Меѓународно сертифициран, и е погоден за употреба во трансформирањето на електрична енергија за алатни машини и индустриски контрола кола.Епоксидна-куќишта за да се спротивстави на влага, прашина, и индустриски загадувачи.Челик монтажа голема заграда се обезбеди стабилна монтажа и дупчиња монтажа нозе направи инсталацијата полесно.Трансформатори сместување на одредени основни напони и струи, и снабдување со посебни средни напони и струи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

Decal 1 / 72 за Иранската F14 Tomcat.Печати Скала 72211 Производителот : Print Скала Decals (Украина).Скала : 1 / 72...

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

ЈАСНО ПОЛИ КЕСИ СО ЗАДУШУВАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Изберете од нашите голем опсег на големина на опции и ком

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

50" Paracord камера & додаток на рака.Дизајниран да биде околу вратот или крст на градите.Должина може да биде

ЗАВРШИ ДОМА ЧЕШЛАЊЕ КОСА КОМПЛЕТ Лична нега на косата тример со четири прилог клипинг чешел,чистење со

【Компатибилен Со】 : Дизајн на LG Aristo 4 Плус / Почит Кралската X320 / Избега Плус / Патување LTE L322 DL / K30 2019 /

【Погоден за домашни тренингот】Тоа е најдобар избор за тренингот кој се почнуваат да вежбате дома.Може

Тоа, исто така, вклучува 13 родител и наставник на ресурси водичи, заврши со зборот листи, наставата предл

Памук.Увезени.СИТЕ НАМЕНА Одлично за двете чистење и сушење.Лесно да се чисти и произведени за да се изб

Минијатурни прекинувач 240volt 50засилувач.Шнајдер Електрични QOB250 VH.Пакет количина : 1 Минијатурни прекинув

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

Визија заштита технологија.Многу лесен за употреба.Усвојување на компактен и елегантен дизајн,висока е

ШТИТИ ОД ОСТАР АГОЛ Заштити вашето дете / вашето семејство / себе си од остар агол / рабовите со импакт

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Тие се исто така погодни за нокти салон употреба ❤ Одличен Подарок најдобар подарок за вашите пријател

Lifelike аквариум растенија трева декорација украс.Реална форма, живописни бои на широк лист, додадете живо

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

Нашите пластични организатор кутија имаат доволно простор за да се одржи вашата козметика, кармини и па

За Jeep Wrangler 2018+ Л 100% сосема нов и квалитетна ABS со Сликарство Завршил.Дајте му на вашиот Џип на око фаќање н

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕКРАН З

Scroll