Обновено
MaiFlaFre 6 Pack 8x20'(3Rolls) and11x20' (3Rolls) Храна Saver Вакуум Sealer Кеси Ролни со BPA Free, Тешки.Вакуум Sealer Кеси Ролни Компатибилен со сите Видови Вакуум Sealer

MaiFlaFre 6 Pack 8x20'(3Rolls) and11x20' (3Rolls) Храна Saver Вакуум Sealer Кеси Ролни со BPA Free, Тешки.Вакуум

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Универзален Дизајн : Компатибилен со Сите 'Менгеме Стил' Вакуум Sealer Машини,Наменета за Употреба со сите Вакуум Храна Складирање Кеси Sealer Машина.Долгорочна Конзервација : се Прошири Храна рок на траење 3-6 Пати Подолго,да ги Задржи Свежината,Исхрана и Вкус во Вашата Храна.Ја елиминира Замрзнувач Горат и Дехидрација,Воздух и Вода Доказ Материјал ја Спречува Протекување.Универзален Дизајн : Тешки и Пункција Превенција,Дизајниран за Максимална Воздух Отстранување,Дизајниран со Храна Одделение PA+ЈП Материјал, 3.5 мили Предниот Панел и 8mil Текстура или Врежана Задниот Панел за Максимална Свежина.Простор Saver : Каже Збогум на Преполни и Unorganized Фрижидери и Замрзнувачи,Лесно се Идентификуваат Различни видови Храна со Јасна Вакуум Храна Sealer Кеси и да Зачувате Простор со Отстранување на Воздух за Уште Полесно Складирање.Тешки и Пункција Превенција : Безбедно место за Чување на Сурова и Варена Храна, Тоа е исто Така Готви,Freezable,машина за миење Садови,Микробранова печка,и Boilable Безбедно,со Коска Чувари за да се Спречи Пирсинг.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Отворен поклопец за да се загрее на објект со притискање на 5 секунди пред да го користите, тогаш едноста

Ве молиме љубезно мерка за Внатрешни работи на Должина, Ширина и Висина на вашата чанта со мерење на лен�

5 ПАТИ ПОДОЛГО ОТКОЛКУ ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ МЕТОДИ НА КОНЗЕРВАЦИЈА : Код свежина, вкус и исхрана во внатрешно

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Може безбедно да се користи во микробранови печки, ладење, одличен за soврски, за да обез�

1 четвртиот кеси 50 брои.Одлично за течности.Одлично за Сува складирање, замрзнување, и soврски, за да обез

SEZONS Дијамант Вакуум Кеси Печат Кеси 50 Precut Вакуум Печат Кеси 5 мили густа Храна Saver Торба Комерцијално О

Вклучува 250 10 9 / 16" x 10 3 / 4" Галон складирање и кеси.Reclosable врвот има двојно патент затворање.Храна Безбедно

KERL Замрзнувач Торба 2 Литри 21 x 30 см за Средни Делови 10 практична торба големини за замрзнување и чување н

KERL Замрзнувач Кеси 1.5 Литри 18 x 30 cm Големиот Пакет за Средни Делови 7 практична торба големини за замрзнув

✿ Се заштити храна, да ја прошири храна живот, и да се зачува свежината ✿ Тешки вакуум кеси се задржи воз

★безбедност : Висок квалитет колбас обвивка материјал, безбедно и нетоксичен ★должина : дијаметар на the

Со скала, можете да видите капацитет јасно, кој е удобен и практичен.Млекото складирање торба е лесно да

KERL Замрзнувач Кеси 2 Литри 21 x 30 см Голем Пакет за Средни Делови 7 практична торба големини за замрзнување

【ПРИСПОСОБЕН】Доаѓаат со 3 ролни 11 во x 16ft (среден), може да се намали на било која должина, ги исполни сит�

Економски и Обичај Големина : 3 Pack 8"x20'(3 Rolls) Храна Saver Кеси Ролни (вкупно 60 метри).Универзален Дизајн : Комп�

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Крпа.Производ Големина : Должина и ширина се за 5.91*5.12 инчен, грешка е за 0.39 �

Универзален Дизајн.5 мили Предниот Панел и 4mil Textured или Врежана Задниот Панел за Максимална Свежина,со Ко

Органски отпад кеси, хартија, 10 литри, направени од специјални влажни доказ хартија.Целосно compostable освен

ХЕРМЕТИЧКИ ПЕЧАТ Исклучиво наменета за сите Oliso Про вакуум sealers со Удар мирис за слободни.ЛЕСЕН ЗА УПОТ�

Материјал : PE.Димензија : 20cm x 20 милиони / 7.87 х 787.4 во, 30cm x 30m / 11.81 x 1181.1 во, 30cm x 50m / 11.81 x 1968.5 во.Апликации : за Ов�

Scroll