Обновено
Замена на Дијафрагмата за Yorkville 7461, 7573 Возачот Tweeter, 8 ohm 25mm

Замена на Дијафрагмата за Yorkville 7461, 7573 Возачот Tweeter, 8 ohm 25mm

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Се користи За Yorkville 7448, 7573, D18 C120 Висока Фреквенција Возачот 8 ohm.Дијафрагмата Ќе Се Нарачување Натпревари.Сликите Погоре & Спецификации Подолу.Глас Серпентина Дијаметар : 25.0 mm / 0.98".Отпорност : 8 Ohm.Ова Е Исто Дијафрагмата Направени од Страна на Осумнаесет Звук / 18 Звук За Замена За Yorkville Возачот 7573 исто Така се Користи За Yorkville 7448, 7573, D18 C120 Висока Фреквенција Возачот 8 ohm.Y115 YX10 YX20 NX20 NX25 P TC1510 DC18 C120 ве Молиме Погледнете И уверете се Дијафрагмата Ќе Се Нарачување Натпревари Сликите Погоре & Спецификации Подолу Глас Серпентина Дијаметар : 25.0 mm / 0.98" Отпорност : 8 Ohm Надворешниот Прстен Дијаметар : ~50мм / 1.96" Центар На Растојание од Две Пост Терминали : ~104mm / 4.0".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

Памук.Увезени.СИТЕ НАМЕНА Одлично за двете чистење и сушење.Лесно да се чисти и произведени за да се изб

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

ШТИТИ ОД ОСТАР АГОЛ Заштити вашето дете / вашето семејство / себе си од остар агол / рабовите со импакт

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Покрај тоа, целосно искористување на своето место зрак шема, фрла долго и се фокусираше зрак на светлина

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

Оваа власт трансформатор е Застрахователи Лаборатории (UL) се наведени и АДС Меѓународно сертифициран, и

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

Овозможува 1 / 4 степен усогласување промена на shim.Moog Проблем Решавање на производи се вклучат докажан ди

Заштитете го вашиот PS4 конзола совршено од нула и прашина Кожа за Playstation 4 Тенок и двајца контролори.Упот

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Тоа, исто така, вклучува 13 родител и наставник на ресурси водичи, заврши со зборот листи, наставата предл

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

За Jeep Wrangler 2018+ Л 100% сосема нов и квалитетна ABS со Сликарство Завршил.Дајте му на вашиот Џип на око фаќање н

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Оваа складирање организатор е големина за да се вклопи во конзервирана храна, пудинг за�

50" Paracord камера & додаток на рака.Дизајниран да биде околу вратот или крст на градите.Должина може да биде

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

Совршен за купување на подарок.Производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Произведени во

Scroll