Обновено
Горила Бамбус Четка За Заби Два Тон Возрасни Еден

Горила Бамбус Четка За Заби Два Тон Возрасни Еден

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 166.80

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали.Отстранување на четка за заби влакната (и правилно отстранување на) и место на останатите справи во вашиот ѓубриво за отпадоци.Бамбус обично decomposes во најмногу четири месеци.РЕЦИКЛИРААТ : Нашата еко-пријателски четки за заби беа создадени за да произведуваат повеќето минимално влијание врз животната средина.Намалување на отпад и пластика со твоите Горила Бамбус Четка за заби.Нашите заби се справува со се compostable и biodegradable.На јаглен помага експлозија далеку наслаги, ги отстранува остатоците од храна и испорачува паста за заби да се тие тешко да се постигне места.Надворешниот кутија е направен со рециклира материјали, без користење на било лента, лепак или пластични.Од бамбус акции на рециклираат пакување, секој детал се разгледуваат.Дополнително, според Шон Флин, DDS, "'Јаглен е познат за да се отстранат нечистотиите и пак ги задржи вашите заби свежи и чисти'", како што е цитиран во "Ultimate Четка за заби на Упатство за Купување," од Бретања Leitner.На РАСТЕНИЈАТА врз ОСНОВА ПАКУВАЊЕ : Индивидуални Горила Бамбус Четка дојде во погон врз основа на пакување што е еко-пријателски и рециклираат.Минимална ефекти врз животната средина.Бамбус Возрасни Четка за заби - Две Тон Возрасни еден Меки Природни Наежвам за Чувствителни Непца - Еко Пријателски Рециклираат Biodegradable Одржлив Производи Помагајќи да се Спаси Планетата - Една Четка за заби во исто Време.ЈАГЛЕН ЧЕТКА за заби : Горила Бамбус четки за заби имаат јаглен исполнет влакната што се долги, меки и издржливи.За ЕДНОКРАТНА употреба : Иако Горила Бамбус четки за заби може да трае толку долго време или подолго од вашиот претходен пластични четки, сепак тие се толку лесно да се користи како вашиот секојдневен четка за заби, но може да се отстранува на вина слободни кога ќе треба да се замени со четка (Како што е препорачано од страна на АДА, на секои три месеци).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Минијатурни прекинувач 240volt 50засилувач.Шнајдер Електрични QOB250 VH.Пакет количина : 1 Минијатурни прекинув

Визија заштита технологија.Многу лесен за употреба.Усвојување на компактен и елегантен дизајн,висока е

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

ЗАВРШИ ДОМА ЧЕШЛАЊЕ КОСА КОМПЛЕТ Лична нега на косата тример со четири прилог клипинг чешел,чистење со

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Памук.Увезени.СИТЕ НАМЕНА Одлично за двете чистење и сушење.Лесно да се чисти и произведени за да се изб

Тие се исто така погодни за нокти салон употреба ❤ Одличен Подарок најдобар подарок за вашите пријател

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

Па се игри — ќе бидете подготвени за она што доаѓа на вашиот пат.За origional 3 DS / 3 DS XL НЕ за "Нова 3 DS" модел.Ва

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕКРАН З

ШТИТИ ОД ОСТАР АГОЛ Заштити вашето дете / вашето семејство / себе си од остар агол / рабовите со импакт

Овозможува 1 / 4 степен усогласување промена на shim.Moog Проблем Решавање на производи се вклучат докажан ди

Совршен за купување на подарок.Производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Произведени во

【Компатибилен Со】 : Дизајн на LG Aristo 4 Плус / Почит Кралската X320 / Избега Плус / Патување LTE L322 DL / K30 2019 /

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

Оваа власт трансформатор е Застрахователи Лаборатории (UL) се наведени и АДС Меѓународно сертифициран, и

ЈАСНО ПОЛИ КЕСИ СО ЗАДУШУВАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Изберете од нашите голем опсег на големина на опции и ком

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

Scroll