Обновено
KEYOPO Вакуум Sealer Кеси Ролни 2PACK 6 x 16.4' (Изборен) За Храна Saver,Вестон,и други брендови, 7 слоеви,Комерцијални Одделение Тешки,BPA Free,Одлична за Vac складирање Sous врски, за да о

KEYOPO Вакуум Sealer Кеси Ролни 2PACK 6 x 16.4' (Изборен) За Храна Saver,Вестон,и други брендови, 7 слоеви,Комерцијални

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

Задебелена ткаеше вакуум торба - 7-слој, со вкупна дебелина од 8 мили.Материјал: PA+PE+ВРАТОВРСКА, Храна одделение, FBA, BPA FREE.Се применува на различни апарати за домаќинство вакуумско пакување машини.Применливи температура -15 степени целзиусови степени - 110 целзиусови степени.Не треба да се грижите за торба decomposing за време на sous врски, за да обезбедат.Не треба да се грижите за воздух истекување по храна е vacuumed.Keyopo Вакуум Sealer Ролни се направени од страна на PA+PE со 7 слоеви, 8 мили вкупно.Комерцијални одделение и тешки-должност.Сертификати : BPA FREE,Ro Hs,ФДУ.Keyopo обезбедува кеси во 7 големини.Без разлика колку долго запечатување ширина на вашиот вакуум sealer е, или треба посебно големина, може да се најде соодветен ролни на Keyopo.Спречување на ЗАМРЗНУВАЧОТ ГОРАТ и ДЕХИДРАЦИЈА.Заклучување на Свежина и Исхрана на храна.Совршен за Оброк првично и Sous врски, за да обезбедат.Зачувај Фрижидер простор и Пари.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

KERL Замрзнувач Торба 2 Литри 21 x 30 см за Средни Делови 10 практична торба големини за замрзнување и чување н

Вклучува 250 10 9 / 16" x 10 3 / 4" Галон складирање и кеси.Reclosable врвот има двојно патент затворање.Храна Безбедно

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Крпа.Производ Големина : Должина и ширина се за 5.91*5.12 инчен, грешка е за 0.39 �

Универзален Дизајн : Компатибилен со Сите 'Менгеме Стил' Вакуум Sealer Машини,Наменета за Употреба со сите �

KERL Замрзнувач Кеси 2 Литри 21 x 30 см Голем Пакет за Средни Делови 7 практична торба големини за замрзнување

Ве молиме љубезно мерка за Внатрешни работи на Должина, Ширина и Висина на вашата чанта со мерење на лен�

Со скала, можете да видите капацитет јасно, кој е удобен и практичен.Млекото складирање торба е лесно да

Економски и Обичај Големина : 3 Pack 8"x20'(3 Rolls) Храна Saver Кеси Ролни (вкупно 60 метри).Универзален Дизајн : Комп�

ХЕРМЕТИЧКИ ПЕЧАТ Исклучиво наменета за сите Oliso Про вакуум sealers со Удар мирис за слободни.ЛЕСЕН ЗА УПОТ�

1 четвртиот кеси 50 брои.Одлично за течности.Одлично за Сува складирање, замрзнување, и soврски, за да обез

KERL Замрзнувач Кеси 1.5 Литри 18 x 30 cm Големиот Пакет за Средни Делови 7 практична торба големини за замрзнув

5 ПАТИ ПОДОЛГО ОТКОЛКУ ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ МЕТОДИ НА КОНЗЕРВАЦИЈА : Код свежина, вкус и исхрана во внатрешно

Отворен поклопец за да се загрее на објект со притискање на 5 секунди пред да го користите, тогаш едноста

Органски отпад кеси, хартија, 10 литри, направени од специјални влажни доказ хартија.Целосно compostable освен

★безбедност : Висок квалитет колбас обвивка материјал, безбедно и нетоксичен ★должина : дијаметар на the

Материјал : PE.Димензија : 20cm x 20 милиони / 7.87 х 787.4 во, 30cm x 30m / 11.81 x 1181.1 во, 30cm x 50m / 11.81 x 1968.5 во.Апликации : за Ов�

【ПРИСПОСОБЕН】Доаѓаат со 3 ролни 11 во x 16ft (среден), може да се намали на било која должина, ги исполни сит�

SEZONS Дијамант Вакуум Кеси Печат Кеси 50 Precut Вакуум Печат Кеси 5 мили густа Храна Saver Торба Комерцијално О

✿ Се заштити храна, да ја прошири храна живот, и да се зачува свежината ✿ Тешки вакуум кеси се задржи воз

Scroll