Обновено
Миризливи Свеќи Божиќ Подароци Сет,12 x 2.5 Oz Природни Соја Восок од Свеќи Подароци за Жените, 12 Етерично Масло Мириси,Ароматерапијата за Стрес Олеснување,Подарок Сет

Миризливи Свеќи Божиќ Подароци Сет,12 x 2.5 Oz Природни Соја Восок од Свеќи Подароци за Жените, 12 Етерично

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76

12 високо-одделение мириси : Лимон, Смокви, Лаванда, Свежи Пролет,се Зголеми ,Јасмин,Ванила,Бергамот,Јагода, нане, рузмарин, gardenia.Патување Калај : Можете да декорирате вашиот дом или продавница некои малку вредност работи како што се прстени, ѓердани.Долго Горење Време : Секој 2.5 Oz може да изгореници 18-20 часа, вкупно 216-240 часа горење трае.Природни Соја Восок : Изработени од природни Соја восок, чист памук конец и етерични масла, Нема Чад, кога гори.Миризливи свеќи направени целосно од природни органски и растителни чиста соја материјали, тоа е слободен од капки вода и smok, создава удобна и опуштена атмосфера за вас и вашето семејство!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Миризливи Свеќиароматерапијата свеќа подарок сет incluce 4 мириси.Пролет, Лаванда, Лимон, и Медитеранот Сл �

Сите наши свеќи се вегетаријанци и мириси никогаш не се тестираат врз животни и употребата 100% Американс

Одлично За : Соби, Медитација, Кујна, Гаража, Бањи, или Јога.Ние се голема гордост на нашата свеќа креации

✔【Долготрајни Горење Арома】Овие органски соја свеќи може да изгори чисто да се прочисти воздухот во в

Направен од висок квалитет на соја восок.НЕ ПАРАФИНСКИ, БЕЗ ВЕШТАЧКИ ДОДАТОЦИ, НЕ СЕ ТЕСТИРАНИ НА ЖИВОТН

Добредојдовте на мирис на Chic Wick!Во Chic Wick, ние го сакаме нашето Млеко е!!Така оваа Есен и сезона, ние ли опф�

НИКОГАШ не близина на нешто што може да се фати оган.Кој не ја загадуваат животната средина, но повторно

ГНЕЗДО Њујорк соработува со меѓународно реномирани ликовна уметност, фотограф Сива Malin за транспорт мо�

✦[Убава Арома] : Нашата миризлива свеќа користат најдобрите етерични масла да се пополни вашиот дом со м

Ако вие или членовите на вашето семејство се мери надолу по чувства на лутина или општа емоционална кри�

Мирис Бергамот Шампањ, Ноќта Цветаат Вода Лили, Розова Солени Килибар со Етерични Масла.Преглед Направи

SPECKLED СРЕБРО МЕРКУР СТАКЛО VOTIVE СВЕЌА НОСИТЕЛИ : совршен допир за да додадете сјај и елеганција на вашиот �

12 високо fragranced коцки по пакет.Изданија на топло & зачинета мирис.Изданија на топло & зачинета мирис.Нема �

【Лаванда т одат надвор од дома, во спалната соба кога ќе спијам, во дневната соба, како што сте вечера, за

СОВРШЕН ПОДАРОК СО ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК ПАКУВАЊЕ.Она што е уште поважно,на исклучителен подарок кутија

МНОГУ МИРИЗЛИВИ СОЈА СВЕЌА нуди разликуваат мирисот на cedarwood, топло ванила, и дабови и е исполнет со cedarwoo

Scroll