Обновено
Амазон Основите 200ml Ултразвучно Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser со Bluetooth Звучници, Темно Дрво Заврши База

Амазон Основите 200ml Ултразвучно Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser со Bluetooth Звучници, Темно Дрво

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 662.40

Ултразвучно мулти-функционални ароматерапијата diffuser со 200ml вода капацитет.Дистрибуира испарува етерични масла во воздух за создавање на лесно миризливи, релаксирачки расположение. 7 обоени ноќ светлина опции за амбиент и вграден bluetooth звучник.До 4 часа континуирано се кандидира време со шепот тивка работа.Автоматски се исклучува откако вода резервоарот е празен.Модерна, заоблени дизајн со дрво заврши база.Опис на производот Основите 200ml Ултразвучно Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser со Bluetooth Звучници, Темно Дрво Заврши База Од Производителот Основите го Подобрат вашето расположение и да уживате во invigorating природни мириси со Основите Ултразвучно Керамички Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser.Овој лесен-за-работи уредот е совршен за ставање во спалната соба или заеднички простор да нежно се дистрибуираат дифузен мирис во текот на денот или ноќта.Одликувајќи се со модерна, заоблени дизајн со дрво жито база на масло diffuser се вклопува во убаво со постојните украси.За да го користите, едноставно се пополни на вода садот и додадете неколку капки етерично масло да се релаксираат, енергизираат, или да го подигне вашите сетила.Масла не се вклучени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2 Автомобил Diffuser Вклучуваат од Една страна ја испечатите,и 4 рефил влошки(Не етерични масла).Нашите diffusers

Погоден за салонот употреба или домашна употреба.Со користење на отпорни материјал, супер висока темпе�

Спецификации : На ширината на дното е околу 10.8 CM, на врвот е за 18.5 CM, а висината е околу 20 CM.На рефлектор им�

【Две diffusers】Вклучува две diffusers.Орхидеи мирис,пријатен, сладок мирис.Арома може да трае од 30 до 45 дена 【Ле

Решавање на сушење и frizz проблеми со губење на процесот на сушење, го подобруваат природниот навивам и т�

Зрак цевка : конус на светлина осветлување низа ограничувања, подобро да се фати на формата и обликот на

Погоден за оние кои сакаат да боја на косата, една големина одговара најмногу.За професионални салон и з

【Две diffusers】Вклучува две diffusers.Орхидеи мирис,пријатен, сладок мирис.Арома може да трае од 30 до 45 дена...

[Елегантна Декорација] : Елени форма, едноставен, стилски и дарежлив; Дали се сместени во дневната соба, б

【Две diffusers】Вклучува две diffusers.Орхидеи мирис,пријатен, сладок мирис.Арома може да трае од 30 до 45 дена 【Ле

Формулиран со моќта на ОЖИВЕЕ е Имунитет Зголеми етерични масла се вклопуваат, ова е центар природни по�

Совршена алатка за домашна организација и продавница за прикажување.Еден Слој(за 30ml) : .Природен дрвен м�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ФУНКЦИЈА : Помага во насочување на струење на коренот на косата и во текот на целата коса должина за да с�

Производителот гаранција може да не се применува.волна.Cura Топлина.Назад&Рамо.Назад&Рамо.CuraТоплина Наза�

Покрај тоа, постои шарени светло дизајн, кој е многу убаво да се користи.Таписерии и компактен, не зазема

Изработени од лесен и здрав бела рефлексивни материјал, може да се здипли во светлосен зрак барел како sn

Генијален & Практична настава : Овој мирис diffuser, со деликатни изглед, е дизајниран за да биде совршено де�

Премиум квалитет, Добар Дар.Брза испорака одличен производ.Можете да го видите повеќе слични производи,

2 Автомобил Diffuser Вклучуваат од Една страна ја испечатите,и 4 рефил влошки(Не етерични масла).Нашите diffusers

Синџир должина : 18" (главниот синџир) + 2" (Продолжување на синџир); За производ големина Рефил влошки дијам

1 * Сино Кадифе Накит Торбичка 1 Locket pendant.Locket и Синџирот се направени од противалергиски 316 L хируршки одде

Делува како дифузор, рефлектор & diverter 23.62" (60cm) чинија.Дизајниран за портрети.Пренасочува далеку светлина

Најдете рамнотежа јин и јанг се опише како навидум спротивниот или спротивни сили, всушност, може да би�

Магичен Магија Коса Дува и Возен Топол Воздух ХудТоблик Сушење ХудТорнадо Худ.Боја : виолетова, розева, �

Diffuser locket дијаметар : 30мм (1 1 / 8");.Locket е направен од хипоалерген хируршки одделение 316 L не ' рѓосувачки чели�

Ќе добиете : удобен и едноставен воздух два пропустливи клип за вашиот автомобил, убава декорација.Исто

[Спецификација на производот] : Материјал : ПП + ABSShape : cylindrical The дадената област е 1040 плоштадот meters Noise : не �

7 ПРОМЕНА LED СВЕТЛА 7 Боја се Менува светилки за вашиот избор.Можете да притиснете на Светло копче за да ј

Scroll