Обновено
Z-Лајт 3 Светлина Pendant 6012P19-SBK

Z-Лајт 3 Светлина Pendant 6012P19-SBK

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7872.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Z-Лајт 3 Светлина Pendant 6012 P19-SBK.CUL/c ETLu.Современа, Индустриски, реставрација, класична.Донесе класичен стил до модерната или транзициски простор, како ќе облека кујна, јадење област, или entryway со амбиентниот светлосни.Z Студио Купола три-светло pendant додава standout карактер со своите смели мат црна заврши железна купола сенка, за појавување на крошна, и шармантна плетенка црна кабелот.Среден Век во Модерната и farmhouse стилови жедни на whimsical се чувствуваат на овој pendant.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Овој кристал топката доаѓа со шарени LED база за поддршка на 6 различни бои, како што шарени бавно да треп

На RGB 3 D 7 бои постепено промените ДОВЕДОА допир switch визуелизација илузија атмосфера desklamp и ноќ светлина

Scroll