Обновено
DENEST 2 Пакет Лабораториски Сушење Рек 27 Штипки Ѕид Монтирани/Desktop Монтажни Сушење Одвод Рек Чистење Опрема Рамки

DENEST 2 Пакет Лабораториски Сушење Рек 27 Штипки Ѕид Монтирани/Desktop Монтажни Сушење Одвод Рек Чистење Опрема

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

Вграден-во моделирани мозоци пан 22 инчи (550 mm) x 4.Тие не се погодни за деца 12 години и помлади. ★ Помага да се исуши цевки, beakers, колби, стакло и други лабораториски материјали.Оваа сушење решетката има 27 штипки (секој 5 инчи долг) за лесна монтажа и демонтажа, и лесно може да се монтира на ѕид или да се закачи на ѕид.35" (9 mm) дијаметар.Овој производ усвојува еколошки PP материјал, и лабораторија за сушење решетката е анти-корозивни и издржливи.Продажба на овој производ не е играчка и е за едукативни/лабораториска употреба.Производ големина : 55 * 40 * 12cm Големината на бесење на нокти : 12.Помага да се исуши цевки, beakers, колби, стакло и други лабораториски материјали.Рек 22 инчи (550 mm) висока x 16 инчи (400 mm) широк Ѕид монтажа голема заграда се вклучени. ★Добра сушење решетката за лабораторија, медицински, хемиски, квалитет, училиштето, институт за истражување, итн. 27pegs сушење рек : Материјал : Полипропилен (PP) 6 редовите на ноктите, редови. ★ Ова сушење решетката има 27 штипки (секој 5 инчи долг) за лесна монтажа и демонтажа, и лесно може да се монтира на ѕид или да се закачи на ѕид.Опис на производот ★ Овој производ усвојува еколошки PP материјал, и лабораторија за сушење решетката е анти-корозивни и издржливи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Пакет се вклучени : 1* облека сушење решетката.Овие трајни клипови се вашите дневни потреби.Материјал : п�

▶ Опремени со не се лизга гумени влошки за заштита на подот од тоа да биде повреден ▶ Без инсталација, л�

♥Од нерѓосувачки челик, еденпарче калапи мултифункционален виткање сушење решетката ♥ Без инсталациј

1 100% сосема нов државата, еколошки материјали со висок квалитет 2 Мултифункционален облека закачалка, др

[Модерен и издржливи] : Стилски дизајн веднаш го привлекува вашето срце; Градник закачалката е изработен

★УБАВА КОГА ЗАТВОРЕНА И УБАВА КОГА се ОТВОРИ : ова проширување со ѕидмонтирани сушење преградата се сос

Воздухпорозни саќе нето : Направен од воздухпорозни полиестер нето материјал, може да се суши брзо и нер

Drilling Drill дупки на прислушувани дупки.Користете го ова проширување со сува rack во вашиот перење соба, бања,

Вкупно stenditura простор : 18 метри, идеални за секојдневна употреба.Солидна челична конструкција со безбедн

Дебел Метал Материјал, Силна носивоста, Постабилна и Издржливи.Практична настава : на факултетот за Диз�

♦ Направени од високогустина водоотпорен оксфорд ткаенина и нерѓосувачки челик поддршка рамка да се ч�

▶ Опремени со не се лизга гумени влошки за заштита на подот од тоа да биде повреден ▶ Без инсталација, л�

1.100% Сосема нов и висок квалитет! 2.Може да биде обесен на туш завеса род, clothesline или облека решетката 3.Изд�

360 степени се врти кука дизајн, виси повеќе леснотија,На врвот кука со windproof кука дизајн, ти никогаш нема �

91 инчен (приближно) Должина : го Прилагодува од 36~61cm / 14.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за м

Свитлива, Лесен за Користење, Лесен за Чување, да се зачува Простор.на Дното е Не се Лизга и АнтиЃубрето.Г

6 kg Апликација : Перална, Плакар, Облека Линија, Туш Завеса Род Карактеристики : Голем капацитет облека за

Долниот чевли закачалка може да се ротира со 360степен за лесен за употреба.Свитлива дизајн : може да се с�

Производителот гаранција може да не се применува.L207cm x W109.5cm кога се отвори, L51cm x W109.5cm кога укината 16 лини�

Лесен, лесен за да го отворите и затворите; погодно за компактен складирање; може да се користи во затвор

● Нерѓосувачки Челик Сушење Рек : Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост, на лесни, преносливи

▲○▲Практична настава : факултетот за Дизајн и МултиФункционална Сушење Има Промени на Проблеми Преди�

Треба да се Купи со Доверба, Ако Наидете на Проблеми во Текот на Трансакцијата или Инсталација, ве Молим�

【Висок Квалитет】Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет полно работно место алуминиум и

На облека, фен е еден од најголемите енергијаконзумирање на опрема во домот, и можете да заштедите енерг

Scroll