Обновено
Inteplast Група - НИЕ SL3036XHW SL3036XHW Ниска Густина Може да Лагер, 30 x 36, 30gal, .8mil, Бела, се Тркалаат на 25 (Случај на 8 Ролни)

Inteplast Група - НИЕ SL3036XHW SL3036XHW Ниска Густина Може да Лагер, 30 x 36, 30gal, .8mil, Бела, се Тркалаат

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 280.56

Одлична отпорност на punctures и нагон за чешање на окото.Ѕвезда-запечатени дното за уште тежина дистрибуција.Coreless преклопувачки ролни обезбеди лесно издавање.објектот пакет тежина : 13.503 фунти.Институционална линеарна ниска густина кеси обезбеди одлична отпорност на punctures и нагон за чешање на окото.Вработува ѕвезда-запечатени дното за уште тежина дистрибуција.Coreless преклопувачки ролни обезбеди лесно издавање.Премиерот смоли користи за супериорен квалитет.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Создадена од рециклирани LLPDE Филм.Совршен прилог на магацин области.Најчесто се користи во службата за �

Scroll