Обновено
Ektronix Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Canon СТР 245XL 245 XL СТР-243 243 (Една Црна) се Користи во Канон PIXMA iP2820 MG2420 MG2520 MG2920 MG2922 MG2924 MX492 MX490 Печатач

Ektronix Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Canon СТР 245XL 245 XL СТР-243 243 (Една Црна) се Користи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 503.76

Пакет Содржина : Една Црна remanufactured за Canon 245 XL 245 XL СТР-245 XL СТР-243 CL-244 мастило касети Висок Принос Покаже Мастило Ниво.Компатибилен Со : Pixma MX490 MX492 MX498 IP2820 IP2850 MG2420 MG2450 MG2520 MG2522 MG2525 MG2555 MG2550 MG2920 MG2922 MG2924 MG2950 MG3020 MG3022 MG3029 TS3120 TS3122 TS202 TS302 TR4520 TR4522 Печатач.Страница Принос : Црна 400 Страници и Три-Боја 300 Страници во мастило кертриџ при 5% Покриеност.Боја : Една Црна.Потврдете го вашиот печатач модел пред ставање на ред.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Име на производ : Office Wod Компатибилни, Мастило Касети Замена за Брат LC203 XL LC201 XL.Она што е во Кутијата : Брат

Боја : црвена.Опис : црвено мастило рефил кертриџ.Должина (inchshort) : 3.5 Број на предмети : 1...

Нови Ажурирани Smart чипови, да се обезбеди 100% компатибилност со вашиот печатач ја најновата верзија на firm

Пакет на 9 висок капацитет мастило касети.Компатибилен со SCP8000 Висок Принос Мастило КертриџT824100,T824200,T824300

Оригинална HP 564 Синозелена Мастило Кертриџ Работи со Desk Jet 3500; Office Jet 4620; Photo Smart B8550, C6300, D5400, D7560, 5510, 5520, 6510, 652

Совети : печати Ја главата не можат да бидат фрлени се додека снема сите замена касети.Кога прв мастило к

Компатибилни печатачи : За CANON Pixma MG3080, MG2980, MG2580 S, MG2580, MG2400, TS3180, MX498, IP2880 S, IP2880, TS308, TS208 Серија.Чекор 3 : Вметне�

Јачина на звук : 30 ml.Боја : Топаз.Модел : T53 Кристал.Високквалитет тенџере на мастило.Мастило за водабазир�

Оригинален Lexmark резерви се конструирани да работат Најдобро Заедно со вашиот принтер Lexmark, давајќи одли�

Собрани во Мексико.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница пр�

Вистински Канон мастило се препорачува за најдобар искуство со Печатари Canon.Вистински Канон Мастило те�

Секој производ е тестиран пред да се испраќаат, па може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашањ

Содржини : 2 Пакет Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за hp 802 XL мастило касети (802 XL 1 Блек 1 ТриБоја).Висок Стра�

Овој принтер ink кертриџ работи со : HP Завист 5640, HP Завист 5642, HP Завист 5643, HP Завист 5644, HP Завист 5646, HP Завист 5

【За INK4 U】 INK4 U е професионална мастило кертриџ производителот посветен на обезбедување на премиум прои�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Pitooler 62 XL Мастило Кертриџ Замена за HP 62 XL Црно Мастило Кертриџ (2 Парчиња).ИНСТАНТ ПРИЗН�

Име на производ : глава за печатење Печати ја Главата Печатач Главата.ОЕМ код : QY60080 QY60080000 QY60080 QY6 0080...

Се продаваат како 2 / Пакет.HP 61 мастило касети да работи со : HP Desk Jet 1000, 1010, 1050, 1051, 1055, 1056, 1510, 1512, 2000, 2050, 2510, 2512,

Рефил Боја Мастило.Бои : Цијан 100ml секое шише.Кертриџ не е вклучена.за Битие S815 / S816 печатач.Пакетот вклуч�

Scroll