Обновено
TuningPros LEDSTL-T5-А1 Чекор Светлината LED Светилки T5, 1 ПРЕДВОДЕНА од Килибар 2-pc Сет

TuningPros LEDSTL-T5-А1 Чекор Светлината LED Светилки T5, 1 ПРЕДВОДЕНА од Килибар 2-pc Сет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 184.80

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто. 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.Овозможи ноќ возење за да биде побезбеден, дејствува како предупредување за полагање-од возила.Животен век до 100,000 часа.Шок Plug Може да бара на товар отпор за инсталација.Спецификации и Карактеристики : Еден Пар (Сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки Тип и Боја : 1 ПРЕДВОДЕНА од Килибар 100% Сосема Нов Објект Долготрајни LED и Оптоварување Контакт База За DC 12 Volts Само Лесно да се Инсталира и Чисти Овозможува Ноќ Возење за да биде Побезбеден, Дејствува како Предупредување за Полагање-од Возила Животен Век до 100,000 Часа Итно "НА" Обезбедува Побрзо Времето за Одговор Од Блескаво Светилки Шок & Вибрации Отпорни и Инстант/Исклучување Време на Одговор.Plug & Play Тип Тековната влечење (приближно 180m A) Ниска Топлина и Ниска Потрошувачка На Сијалицата Боја е Транспарентен Јасно Кога Надвор и да покаже Килибар Боја Кога го Вклучите Може да Бара на Товар на Корозија(не се вклучени) за Инсталација или Dashborad Јачина на Светлината Ќе биде "За"(Бидејќи на LED Низок Отпор) **Оваа крушка најчесто се користат за водење на светлината, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина, стоп светло, Обратна светлина, кочница светлина, паркинг светлина, sidemarker, направете резервна копија на светлината, Куполата Светла, Табличка, од Страна на Маркерот Светла, мулти апликација итн.** Крстот Референца T5 Го Замени : 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 2721(За Повикување Само).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

【Компатибилен Со】 : Дизајн на LG Aristo 4 Плус / Почит Кралската X320 / Избега Плус / Патување LTE L322 DL / K30 2019 /

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40")...

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Совршен за купување на подарок.Производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Произведени во

Покрај тоа, целосно искористување на своето место зрак шема, фрла долго и се фокусираше зрак на светлина

Оваа власт трансформатор е Застрахователи Лаборатории (UL) се наведени и АДС Меѓународно сертифициран, и

Едноставно, но разноврсна детали дефинира оваа прекрасна три светлосни тела.Завршил во бронза и поврза�

ЈАСНО ПОЛИ КЕСИ СО ЗАДУШУВАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Изберете од нашите голем опсег на големина на опции и ком

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Нашите пластични организатор кутија имаат доволно простор за да се одржи вашата козметика, кармини и па

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

Scroll