Обновено
Aicosineg Chrysanthemum Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Круг Палецот Притисни Игли, за Плута Табла на Мебел и Декоративни Headboards Троседот Стол Хардвер Жолта Тон 100pcs

Aicosineg Chrysanthemum Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Круг Палецот Притисни Игли, за Плута Табла

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан.Карактеристики : Материјал : Iron Color : Жолта Tone Total Висина : 16mm / 0.Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки. Ноќни backboard декорација, софа, маса и столче декорација, позадина ѕид декорација, занает арматура и декорација, арматура и декорација на музички инструменти како што тапани. 【ПАМЕТНИ АПЛИКАЦИИ】- Овие мали нокти имаат големи апликации како што се : обезбедување на хартиените документи и фотографии на плута табла, декорирање на вашиот тросед, мека столица, мек кревет и други мебел, други DIY проекти и така натаму.63"Глава Дијаметар : 11mm / 0.Не користите клешти ќе предизвика свиткување., Тоа е, исто така, добро прилагодени за да се обезбеди хартиените ставки или слики на на плута табла, без да предизвика било каква штета. Ве молиме да се стави на tacks во место каде што децата може да го постигне во случај на несреќи и инциденти.63"; Глава Дијаметар : 11mm / 0.Па ве молиме да не го користите прстите за да ги одржи додека ковале. Направен од висок квалитет на железо метал материјал, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав. 【АНТИЧКИ СТИЛ】- Тие се уникатни антички стил, совршен за вашиот мебел декорација, која ќе го направи вашиот тросед, столови и кревет, не само што изгледаат поубаво, но повеќе цврсти и издржливи.Aicosineg Chrysanthemum Тапацир Нокти, Tacks Палецот Притисни Pins Description : 1.【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Висина : 16mm / 0.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

) Задебелена 11 * 17mm (дијаметар * вкупна должина)(appr.Но, ве молам да се биде внимателен и да не се стави ги пр�

Тип : Кристал Тапацир Нокти;Дијаметар : 16mm.Направен од висок квалитет на акрил, издржливи.Прекрасен изгл�

Вие само може да се стега со plier потоа со користење на чекан да чекан во плута табла или на работ на креве�

Функција : 1 Декоративни ноктите се користи за да се поправи внатрешна декорација материјали за мебел.2...

【ГОЛЕМИНА】 Вкупна Висина : 17mm / 0.67"; Глава Дијаметар : 12mm / 0.47"; месо тело Должина : 14mm / 0.55" 【МАТЕРИЈАЛ】 Н�

35"; Раководител Висина : 3.Но, ве молам да се биде внимателен и да не се стави ги прстите да ги одржи додека

Тоа изгледа светкавиот и шармантна.Како ѕвезди сјае во својата соба, тоа ќе refract светлосни зраци.Материј

7 / 16" Главата x 1 / 2" месо тело.Античкиот Месинг Декоративни Tacks Помине Глави.Висок Квалитет, Совршен за Тек

Ве молиме проверете ја големината и стил што треба пред да го купат., Тоа е, исто така, добро прилагодени �

Ве молиме чисти nailheads со сува крпа, наместо на некои други хемиски.Yinpecly Chrysanthemum Тапацир Ноктите Tacks Description

Дизајниран за мали проекти дома.Костец предмети во место за дополнителна безбедност.Лесно да се закачи�

[Карактеристики] : Глава Дијаметар : 16mm / 0.43 инчен; Вкупна Должина : 20mm / 0.78 инч [Апликации] : Ноќни backboard де

【ГОЛЕМИНА】 Вкупна Висина : 23mm / 0.91"; Глава Дијаметар : 19mm / 0.75"; Капа Висина : 7mm / 0.28" 【МАТЕРИЈАЛ】 Направе�

Кутија на 250 Ц С Osborne 3 / 4" со Дијаметар од Античкиот се Оксидира Декоративни Ноктите / Тапацир Tacks.Osborne ква

Предмет тип : Tacks.Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Металугрија.Број на модел : PD001 Бренд : Кутија тока додат

Scroll