Обновено
Туш Ѕид Caddy со Отстранлив Сапун Носителот – Rustproof Блек Метал Виси Бања Туш Организатор Рек – 6 Здрав Куки за Чување – Лепило Месеци & Мини Меур Ниво за Лесна Инсталац

Туш Ѕид Caddy со Отстранлив Сапун Носителот – Rustproof Блек Метал Виси Бања Туш Организатор Рек – 6 Здрав Куки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 598.80

Declutter Вашиот Простор : пополни оваа виси туш caddy со сите од вашиот туш додатоци за конечно да го имаат тоа мирни и чисти туш или када искуство што го заслужуваат.За разлика од вшмукување туш caddy производи кои падне вашиот туш ѕид по неколку недели, нашата вежба слободни туш caddy користи супер силно лепило планината која е загарантирана да се одржи за животот на вашиот производ.Нашите никогаш не рѓа туш caddy се направени од издржлив челик и потоа во прав обложени да се осигура ќе има рѓа слободни туш caddy за живот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

На ковано железо полица решетка е направен од различни процеси, прецизност заварени и прска, нерѓосувач

ВисокоКвалитетни Материјали : Изградени на просторот алуминиум заштита од корозија&рѓа,калено стакло,о

[Голема Туш Организатор Поставите]Овој ѕид туш caddy може да ви помогнат подобро да се организирате вашата

Лесен за одржување : ABS млазници на главата и раката туш спречува стврднувањето и блокади.Совршен за бањ�

Материјал : Туш Полица е направен на 304 нерѓосувачки челик, кој е анти ' рѓа, издржлив и може да имаат долг

Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Ве молиме овозможи 13cm грешка и

【Дебели квалитет Бања Торба】KPX туш торба направен од висок квалитет на тешки и разноврсна мрежа.Туш ко�

Лесен за Инсталација : Лебдечки Полица овозможува инсталација без дупчење, удирање.Тоа е неозначување н

【КАЛЕНО СТАКЛО】бања туш caddy има 6 mm екстра дебели калено стакло (ЈАСНО).Стаклото е построг, има поголема

[Size] (должина) 32 cm X (ширина) 14 cm X (висина) 35 cm Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме, конта

Материјал : Дрво Изработени од материјал за долго време и издржливи употреба.Практична за користење да�

водоотпорен.Идеални за вашата бања, тоалет или кујна.Без дупчење бара и лесно да се инсталира : Нема дупч

Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.Нашите професионални услуги на клиентите ќе �

Ова е добар спаси помош ♥Зошто го избере нашиот products High Квалитет : ABSBearing капацитет : 10kg Installation метод : вшм

Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 1520 дена.Ако не сте добиле објект

Посебна кука дизајн : посебен кука е погодно за чување на малите објекти, како што се бања топки и венчињ�

❤ ТЕШКИ : нерѓосувачки челик водич мислења и водич шини се обезбеди квалитет и услуга живот...

ВШМУКУВАЊЕ ТУШ CADDY : Жица кошница што suctions врз туш ѕидови или бања и суета огледала да се одржи вашиот шам

Виси туш caddy со производот полица и куки.'Рѓаотпорни полиран метал изградба.Продавница шампон, клима уре

Mesh Туш Caddy со Клучните Кука.Издржливи туш tote со луксузни за шиење.Ние се зголеми патент внатрешна кеса за

Станува збор 2 пакет туш caddies ,еден е smallelr ,еден е поголем.Тие може да носат 40lbs оптоварување.Само да ги куп

Постојат повеќе дренажа пристаништа на дното за да се забрза дренажа.Употреба на висококвалитетна ABS ма

СИТЕВОЕДНО ДИЗАЈН ЕДНОСТАВНА ТУШ CADDY : 2 длабоко полиците, 1 сапун кошница, 2 куки.Нашите туш caddy е направен

Scroll