Обновено
Neewer Карбонски Влакна 24/60см Рачни Стабилизатор со Брзо Ослободување Плоча 1/4 и 3/8 Завртка за dslr фото и Видео Камери до 6.6 кг/3kg

Neewer Карбонски Влакна 24/60см Рачни Стабилизатор со Брзо Ослободување Плоча 1/4 и 3/8 Завртка за dslr фото

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1619.76

Ние сме посветени да нуди професионална премиум производи што биле тестирани од страна на експерт фотографи, videographers, љубителите на музиката од целиот свет со одлично корисничко искуство од сите нив.Answer : ___________________________ Note : Камера не се вклучени.Двонасочно основна плоча со парична казна прилагодување на системот може да се прилагоди слободно да било насока.Max Должина : Околу.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ТЕЛОМОНТИРАНИ ВЕСТ & СТАБИЛИЗАТОР РАКА со 16mm рака конектори е дизајниран за Рачни Стабилизатори и Камер

●Лесно да се соберат и да се носи : Тоа може да се прилагоди според различни тежина на камерата користит�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Лесно може да се монтира на било dslr фото апарати, LED светло во видео, паметни телефони и слично.Универзал�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Едноставна инсталација.Не се изгуби земјата царинење.Кован челик изградба.Прецизност род крајот лежиш�

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ: Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, цврсти, ЦПУ преци�

【Количка за Дизајн】камерата држач, се усвојува количка за дизајн, мала големина, по виткање и лесно да �

АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : CNC блиску обработка, површината елоксирани третман, трајни, отпорност на корозија.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Е Dampening Шок За Управување Стабилизатор.Dampens Harshness На Автопат.Намалување На Возачот Замор.Dampens Shimmy Од Поши�

Направен од висок квалитет на карбонски влакна и алуминиум материјал, фирма и издржливи, обезбеди подол

Интегриран дизајн на Широк Компатибилност одговара на Go Pro Херој и сите акција камера, Совршен за скијањ

Полесно да снимате видео Оваа камера снимање додаток прави сите разликата во Светот,која обезбедува не�

КАРАКТЕРИСТИКИ : Употреба на лесни ткаенини за ниска бод смета дизајни.Обезбедува стабилност во кроење�

Trans Mount Фокус / Зум Контрола на Моторот 2.Trans Mount Фокус / Зум Контрола на Моторот 2 Да се работи со КРАН 3 S, тоа

На Haoge HQRRS129 Камера Плоча е специјално дизајниран за DJI РС 2 / РСЦ 2 (RS2 / RSC2) Gimbal Стабилизатор.Ласерскивреж�

Двојна Глава Студ завртки со стандардни 1 / 4"20 тема на двата краја Прецизност направени 1 / 4 инчен 1 / 4 инч

【Висок Квалитет на Врвот се Справи со】UTEBIT Врвот се справи со е специјално дизајниран за удобно рачни с�

Компатибилен со : Canon 5 D Mark II / 1 D / 7 D / 550 D / 60 D / T2i / 600 D .Тежина : 2.Камерата тестови може да се користи на разли

Компатибилен со Apple i Phone 6, 6s, 6 Плус, 6s Плус и i Pod Touch.Моторни месеци или 19mm прачки или 15mm прачки (со вклучен �

Scroll