Обновено
Ektronix Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Canon CL 246XL 246 XL 244 (1 Тробојка) со Мастило Ниво Индикатор за PIXMA iP2820 MX492 MX490 MG2420 MG2520 2920 MG2922 Печатач

Ektronix Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Canon CL 246XL 246 XL 244 (1 Тробојка) со Мастило Ниво Индикатор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76

Сите Ektronix мастило кертриџ замени за 246 XL строго се тестираат со индустријата за контрола на квалитетот на процесите да се изврши врвен резултати.Сите производи се произведени во ISO9001 & ISO14001 заверена објект.Компатибилни Печатачи : Canon PIXMA MX492, TR4520, TS3120, TS202, TS302, MG3022, MG2525, MG2522, MG2920, MG2922, MG3020, MX490, MG2420, MG2520, MG3029, IP2820, TS3122, TS3320, MG2924 Печатач.Точни Мастило ниво : Remanufactured 246 XL 246 XL мастило касети за Canon се погодно опремен со smart чип за да се обезбеди целосна работи компатибилност со вашиот печатач и кој ви овозможува да се следи и да ги следи вашите мастило нивоа прецизно.Пакет Содржина : 1 Пакет (Еден Три-боја) remanufactured за Canon 246 XL 246 XL мастило кертриџ, 1 x упатството за корисникот.Страница Принос : 300 страници во 246 XL 246 XL color кертриџ при 5% покриеност во согласност со ISO/IEC 19798 (Буква/А4).Име на производ : Ektronix Компатибилни, Мастило Кертриџ за Canon 246 XL, 1 Тробојка.Печатач Компатибилност : Canon Pixma MX490, Canon Pixma MX492 Canon Pixma TS3120, Canon Pixma TS3122, Canon Pixma TS202, Canon Pixma TS302,IP2820 Canon Pixma MG2420, Canon Pixma MG2520, Canon Pixma MG2522, Canon Pixma MG2525, Canon Pixma MG2555,Canon Pixma MG2920, Canon Pixma MG2922, Canon Pixma MG2924, Canon Pixma MG3020, Canon Pixma MG3022, Canon Pixma MG3029 Product Информации : Нов чип, поединечно пакувани.Нашите производи ќе имаат строги инспекциски пред породувањето.До 300 страници на А4 хартија со покривање на 5%Корисни : не го допирајте чип и млазницата.Не тресат тоа насилно.Повеќе инсталации помогне да се идентификува.Чистење на глава за печатење помага со совршен за печатење.Ве молиме потврдете го вашиот печатач модел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Epson печатење систем е дизајниран за да се користи исклучиво со Epson Оригинален Касети.Употребата на невис

Пакет Содржина : Canon СТР 240 XL 240 XL Мастило Кертриџ 2pack (2 Црн) Висок Принос Со Мастило Индикатор за Нивото По�

Оригинална HP 564 Синозелена Мастило Кертриџ Работи со Desk Jet 3500; Office Jet 4620; Photo Smart B8550, C6300, D5400, D7560, 5510, 5520, 6510, 652

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Нови Ажурирани Smart чипови, да се обезбеди 100% компатибилност со вашиот печатач ја најновата верзија на firm

Оригинален Lexmark резерви се конструирани да работат Најдобро Заедно со вашиот принтер Lexmark, давајќи одли�

2Годишно Задоволство Да Се Гарантира.За употреба во NX530, NX625, 545, 60, 630, 633, 635, 645, 840, 845, WF3520, WF3530, WF3540, WF7010, WF7510, WF

Име на производ : EZ Мастило remanufactured висок принос мастило касети замена за Epson 288 XL 288 XL T288 XL.Пакет Содржина

Секој производ е тестиран пред да се испраќаат, па може да се купи со доверба.Одлична замена на производ�

Совети : печати Ја главата не можат да бидат фрлени се додека снема сите замена касети.Кога прв мастило к

(Канон мастило кертриџ) Ве молиме кликнете на "OK" ако печатач покажува порака, како што се ""НЕ МАСТИЛО"" ил

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Pitooler 62 XL Мастило Кертриџ Замена за HP 62 XL Црно Мастило Кертриџ (2 Парчиња).ИНСТАНТ ПРИЗН�

Кога печатачот е вклучен, се отвори на предниот поклопец на печатач и притиснете мастило копче2 Со оглед

Подобар квалитет отколку лабораториски обработени отпечатоци.Грижете сеслободен ракувањедупка со, бл�

Квалитет на материјали, прецизно изработени, совршен печатач дел замена производи.Број на модел : M0 H50 A M0

Секој производ е тестиран пред да се испраќаат, па може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашањ

Ви се случува да треба да се печати неколку страници за да се добие мастило тече.Магента Мастило 100 ML 1 Па

ШИРОКА ПРИМЕНА : Боја глава за печатење е исклучителна изработка, погоден за dx8,за dx10,за f1940,за tx800,за tx700...

Се продаваат како 2 / Пакет.HP 61 мастило касети да работи со : HP Desk Jet 1000, 1010, 1050, 1051, 1055, 1056, 1510, 1512, 2000, 2050, 2510, 2512,

Собрани во Мексико.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница пр�

Пакет на 9 висок капацитет мастило касети.Компатибилен со SCP8000 Висок Принос Мастило КертриџT824100,T824200,T824300

ЗАМЕНА ЗА : Epson 502 Црна, Цијан,Магента,Жолта, T502120S, T502220S, T502320S, T502420С., ги СОДРЖИ : 1 X Компатибилни, Мастило Ши�

Широко Користење : Може да се користи со растворувач мастило, водата базирани мастило, боја на мастило, и

Кутија содржина : пакување од 100 set – Wet.Бренд : БОЛЕСТ.EAN : 5028356501557 Фармацевт.Влажна, антистатички во потра�

Име на производ : Office Wod Компатибилни, Мастило Касети Замена за Брат LC203 XL LC201 XL.Она што е во Кутијата : Брат

Scroll