Обновено
Тешки Виткање Комунални Нож Двоен Нож/Кутија Машина со Кожа Обвивка + 5 SK5 Ножеви (Професионална Одделение)

Тешки Виткање Комунални Нож Двоен Нож/Кутија Машина со Кожа Обвивка + 5 SK5 Ножеви (Професионална Одделение)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 791.76

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се лизга надвор лесно кога тие ги користат на дебели или тврд материјал.Оваа тешка должност виткање комунални нож е многу стабилна сечилото задржување на плоча.Таа користи 3 тесни завртки за да безбедно се одржи на сечење нож во место, така на ножот не се лизга надвор. ★ ОДЛИЧНА ЕРГОНОМСКИ се СПРАВИ со ДИЗАЈН со нерѓосувачки челик пондерирана материјал кој обезбедува удобен операција.Можете да се чувствувате лесно за сечење.Особено кога ќе употреба на некои подебели или потешко материјали со просечна рачка.Ова е различно со другите полесни комунални нож!. ★ БРЗО и ЛЕСНО СЕЧИЛОТО ЗАМЕНА - Со остар висока цврстина SK5 јаглероден челик сечилото користи уникатен сечење на работ мелење процес се обезбеди острината на ножот.Не го прекинеме лесно и обезбедува подолг живот од другите сечилото материјали. ★ ДВОЕН НОЖ во ФУНКЦИЈА на ДИЗАЈНИРАЊЕ - Со две независни безбедно-заклучување копчиња за ослободување на, ножот е лесно да се отвори за распоредување на ножот.Со две сечива сте подготвени за било сечење ситуација. ★ ЗДРАВ КОЖА ОБВИВКА за комунални нож – Висок квалитет, направени од раце за безбедно чување и брз пристап на ремени.Тоа е совршен натпревар оваа повисок квалитет близнак сечилото Комунални Нож! (Овој објект вклучувајќи 5 екстра SK5 ножеви.Ако ви требаат повеќе мечеви ве молиме одете на други предмети ние нудиме две вид на повеќе нерешени комунални ножеви дека SK5 ножеви и анти- ' рѓа CK75 ножеви).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кадифен Празник Дрво ѕид виси; Златна Мики икона topper; Износени база со везени Мики уметност 25 џебови, сек

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Сјајот лепак додава боја и сјај на било каков проект 6 пакет вклучува зелена, розова, виолетова, црвена, ж

Едноставно, но разноврсна детали дефинира оваа прекрасна три светлосни тела.Завршил во бронза и поврза�

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Покрај тоа, целосно искористување на своето место зрак шема, фрла долго и се фокусираше зрак на светлина

Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, модели�

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Заштитете го вашиот PS4 конзола совршено од нула и прашина Кожа за Playstation 4 Тенок и двајца контролори.Упот

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Scroll