Обновено
NZND Случај за LG K92 / K92 5G (LM-K920) со [Вграден Екран Заштитник], целото Тело Заштитна Shockproof Солиден Браник, Влијание се Спротивстави на Издржлив Телефон Покрие Случај -Крис

NZND Случај за LG K92 / K92 5G (LM-K920) со [Вграден Екран Заштитник], целото Тело Заштитна Shockproof Солиден

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.52

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LM-K920).Ни e-mail првата ако има било какви проблеми. 【ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК】 вграден екран заштитник е отпорен на гребење, но не влијае на чувствителни екран одговор функција. 【БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ КОМПАТИБИЛЕН】 специјално дизајнирани тенка задниот поклопец обезбедува нормален безжична полнењето без да се расправаме на постојано отстранување и инсталирате на телефонот случај. 【СИТЕ КРУГ ЗАШТИТА】TPU шок апсорпција и покрена четири околу аглите заштита на вашиот мобилен телефон, па не ќе бидат погодени од падот.Длабоко камера исечок штити камера од гребнатини, додека зачувување на целосен флеш функција. 360 степен со полно работно тело солиден заштита, отпорен на Гребење & Анти - паѓа предвидено од страна на премиум PC + TPU материјали, намалување на стресот и да се обезбеди крајна заштита за вашиот Телефон. 【ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】Купи со доверба со нашиот 7-дневниот Гаранција за Парите Назад Без Прашања и 30-Ден Гаранција, (NZND Индустрии Ад), обезбедува професионални национално ниво превозот и услуги.Вашето купување искуство и задоволство се заштитени и гарантирани со нашиот професионализам.Целото Тело на Сите Околу Заштита случај со засилен TPU rubberized браник за максимална заштита и специјален дизајн.Контактирајте не преку порака или контактирајте со нас форма преку доколку имате било какви прашања пред да го купат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Lifelike аквариум растенија трева декорација украс.Реална форма, живописни бои на широк лист, додадете живо

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

ШТИТИ ОД ОСТАР АГОЛ Заштити вашето дете / вашето семејство / себе си од остар агол / рабовите со импакт

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40") 1 Рамен Лист (102" x

Покрај тоа, целосно искористување на своето место зрак шема, фрла долго и се фокусираше зрак на светлина

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

Scroll